wyszukiwanie zaawansowane
5 wyników w czasie 246 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Feminizm jako MIT

witam. :) w mojej podstawówce, na podwórku, na angielskim itp. było mniej więcej pół na pół. w liceum (całym, bo w klasie akurat nie - kończyłam humanistyczną) też, na studiach nie, bo na 20 pań było na roku 4 panów - ale to raczej 'wina' kierunku. nie twierdzę, że zmyślasz, ale dziwię się

daj se luz, chłopcze

używa tych metod w celu 'oczyszczenia' swojego organizmu. stad już tylko krok do powaznych zaburzeń z jedzeniem. jeżeli niecałe 20% studentek je 'normalnie', to jak nazwać te pozostałe 80%? że bardzo dbaja o siebie i swoją szczupłość? a jak przytyja to co? umra z zalu? a moze po prostu

Feminizm - zmierzch Zachodu? (początek wątku)

współczesności). Mówiąc inaczej - Europejczycy starzeją się i wymierają. I tak np. "W Niemczech, wedle analizy Statistisches Bundesamt, do 2050 r. liczba mieszkańców spadnie z 82 mln dziś do 59 mln, przy czym odsetek obywateli w tzw. wieku aktywnym (między 20 a 60 rokiem życia) spadnie do 40 proc

Zdjęcia:

Ja przeczytałem, Wasza Książęca Łasuchowatość!

bylo 20 lat temu, a teraz jestr inaczej. faktow sprzed 20 lat nie wymazesz nowymi badaniami... Cenna i błyskotliwa uwaga, zwłaszcza dla kogoś kto wie, co właściwie oznacza słowo „fakt”. mały książe) To, co zawiera notatka Zuli, to nie są fakty, tylko ich

Re: Feminizm = Humanizm

twoje pojęcie feminizmu zawężające zjawisko jakim jest feminizm do silnie zideologizowanych 20-wiecznych ruchów typu women's lib. Ja nie widzę powodu by nie zgadzać się z definicją f. którą znajdziesz w każdej encyklopedii a która jest bliska moim własnym wyobrażeniom tego czym jest feminizm