wyszukiwanie zaawansowane
19 wyników w czasie 279 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: na złość mamie uszy sobie odmrożę...

Gość portalu: barbinator napisał(a): > partnerska lepiej w dzisiejszych czasach służy zwiększeniu dzietności niż > tradycyjna. widzisz Barbi, jest wręcz odwrotnie. W rodzinach nowoczesnych (mówię o polskiej klasie średniej) popularny jest model 2+1 lub wręcz 2+0. Model 2+ "coś

Re: na złość mamie uszy sobie odmrożę...

widzisz Barbi, jest wręcz odwrotnie. W rodzinach nowoczesnych (mówię o polskiej > > klasie średniej) popularny jest model 2+1 lub wręcz 2+0. Model 2+ "coś więcej > niźli 3" jest bardziej rozpowszechniony gdzie indziej. Gdzie na przykład? > ależ wrecz przeciwnie

Re: Czyżby upadek teorii gender i całego feminizm

; prawne uwarunkowania polityki Unii Europejskiej z zakresu równych szans kobiet i mężczyzn; nierówności na rynku pracy i sposoby ich przezwyciężania w różnych krajach; polityka międzynarodowa a kategoria gender; kulturowe i społeczne uwarunkowania kształtowania tożsamości jednostki; dywersyfikacja

Re: A więc jednak socjalizm

w latach 80-tych niczym terminator a skutki są takie że klasa średnia się > sypie a przeciętny Amerykanin jest nieco uboższy niż 20 lat temu, co jest > ewenementem wśród krajów wysoko rozwiniętych. A przypominam, że za mniejsze > zarobki Amerykanie pracują teraz znacznie dłużej

Re: A więc jednak socjalizm

się nad tym, czy w krajach gdzie ZZ są silne żyje się pracownikom gorzej niż tam, gdzie ich nie ma. Np. w USA, gdzie faszysta Reagan porozwalał je w latach 80-tych niczym terminator a skutki są takie że klasa średnia się sypie a przeciętny Amerykanin jest nieco uboższy niż 20 lat temu, co jest

Zdjęcia:

Re: poparcie dla KK

sposób myślenia uważasz za totalitarny? Byłem przez 14 lat ministrantem wykazującym się na różnych poziomach wtajemniczenia w życie kościelne. Przez moje życie przeszło wielu księży i możesz mi wierzyć biedakiem nie był żaden. To tylko ludzie. Zanim zostają księżmi są przez 20 lat (czasami dłużej

Re: O prawie do ciała - urocze historyjki .

kapitalistow? A jak trzeba prowadzic wojne, to co, do przemyslowcow sie strzela? A klasa obca moze komunistow nie trawic i jak to tlumaczyc? Zawsze bylo prosto - byl nacjonalizm, choc probowano go zgarnac pod dywan, ale on sie doskonale trzymal: nawet widac po upadko ZSRR w Rosjo zostalo dwoch rasowych

Re: O prawie do ciała - urocze historyjki .

zalatwic, roweru zazdroscili mi wszyscy - znajomej w rowerowym nie mialem). Malucha kupowalo sie na dwa sposoby: wchodzac do d. zwiazkom zawodowym, albo w peweksie za dolary (wtedy mozna bylo nawet kolor wybrac) i to nie sa wcale tak bardzo odlegle czasy: 20 lat temu. A jak myslisz, ze wtedy nie bylo

Re: Kobiety do wojska!!!

, usłyszałem majaczący głos woźnego „Ratujcie mojego Edka, Edek Edek gdzie jesteś!!!”. Podszedłem i niepewnie zapytałem: -kto to jest Edek? -Edeeeeek, Edekkkkkk to mój ptaszek którego przez 20 lat dokarmiałem w ogrodzie botaniczny. - A może mi pan o nim powiedzieć coś więcej?(zapytałem- w

Re: perdone trevik

napuszczaniu to demagogia lewicy, ktora robi z przedsiebiorcow wrogow klasy robotniczej. Moze Cie to nawet smieszyc, ale tym to jest w istocie. Oczywiscie PDS nie mialoby nic przeciwko Polakom, ale place polakow musialyby byc przynajmniej tak wysokie jak niemcow a pozniej po doliczeniu problemow

Re: Kochany Treviku!

sie_ wiecej chocby samego socjalu, bez wzgledu jak niewykwalifikowanego, wymagajacego opieki cymbala nie mielibysmy zatrudnic. Pewnie Ty jestes z tych, ktorzy uwazaja, ze placa 20 EUR/h brutto niewykwalifikowanemu robotnikowi to bezwzgledne minimum a 30 EUR/h brutto wykwalifikowanemu inzynierowi

Do usług, chłosta raz:)

. Nie rozumiem skąd wzieła ci się suma 730 zł podatku (w obecnym systemie). Tak wysoki podatek dochodowy zapłacisz przy zarobkach ok. 5000 miesięcznie - a ja uważam, że powinniśmy raczej obliczać sytuację dla 80-90% Polaków, znacznie mniej zarabiających. Obawiam się, ze policzyłeś podatek razem ze

Re: oj, boli, boli

? Są jeszcze dorośli uczniowie - 4 i 5 klasa liceum i technikum, czyli 19 i 20 latki Za nich chyba będą musieli płacić rodzice, a jeśli rodzice nie będą mierli z czego? Temu mojemu "wzorcowemu" z pensją 1500 to już na pewqno by na to nie starczyło... Do tego gospodynie domowe. Bezrobotni

Re: ... "dyktatura ciemniaków" cytat S.Kisielewsk

podatków, a 10% ludzi w wieku produkcyjnym uciekałaby w szarą strefę lub uciekałaby z kraju, pogłębiając upadek lewicowego cyrku. Przy założeniu, że rządy ciemniaków mogłyby, zgodnie z dotychczasowym trendem, dopuścić do imigracji nie 10, nie 20 ale ... 80% społeczeństwa z Afryki i Lewantu. Wówczas

Re: ciekawy artykuł...

akceptowana przemoc domowa (to nie Islam), wbrew temu, co x proboszczow moze mowic do zon alkoholikow - rozwiazanie polegajace na tym, ze zona ma sie podkladac, bo z alkoholikiem nic sie nie da zrobic (bo zrobic sie faktycznie nic nie da) rozwiazaniem nie jest a kosciol coraz czesciej w takich wypadkach