wyszukiwanie zaawansowane
5 wyników w czasie 381 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Od grudnia łatwiej sprowadzać używane auta

Ja tez jestem za tym zeby kazdy mial wybor. I jestem za zerowa akcyza na auta nawet 20 letnie. Ale niech do cholery facet na przegladzie robi przeglad a nie drugie zdanie to jest ile bedzie kosztowal przeglad bez wjezdzania na kanal. Bardzo bym chcial zeby przeglady byly klasy niemieckich

Re: Jolanta Fedak chce podwyżki płacy minimalnej

, czyli na przyklad zamiast 1 pary butow rocznie kupi dziecku 2 pary. Albo kupi dziecku ksiazke. Albo zamiast 20 letniego samochodu kupi 10 letni albo 20 letni ale wyzszej klasy. Albo po prostu odetchnie troche i zacznie cokolwiek odkladac na przyszlosc a nie zyc tylko z dnia na dzien.

Re: Ankiety

wprzeciagu miesiaca pozwli skierowac na rynek okolo 45 mld dodatkowych dolarow na zakup innych dobr .Ten wzrost sprzedazy jest zauwazalny wiec nastroje sie poprawiaja. Zyciowa sytuacja kazdego jest inna, moja od kilku lat jest szczegolnie dobra, a od pocztku czyliod 20 lat moje zycie w USA to super rajd

Zdjęcia:

Re: polskie chamstwo

jakos to bedzie. A moze ktos z podstawowka o jest ten bez pracy albo zarabia 800 zl i musi wykarmic dwoje dzieci. Polska 20 lecia to polska arogancji i chamstwa gdzie kazano zyc za 800 zl.Prosze bardzo kazdy byle robotnik angielski z 7 klasami jak dostanie prace to moze wyzyc bez pozyczania, zreszta

Żeby podwyżki nie zadusiły gospodarki

Jezeli rzad sie ugnie , to w nastepnych wyborach zaglosuje na SDPL. A za kolejnych 15 lat nie bede juz obywatelem polskim. Czy ludzie ,ktorzy teraz domagaja sie wczesniejszych emerytur ,nie rozumieja ,ze i tak ich nie dostana??Zamiast placic dwie trzecie moich przyszly zarobkow ludziom