wyszukiwanie zaawansowane
18 wyników w czasie 393 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: szkoły wyższe

już 20 lat i zarabia tyle co człowiek po 6 klasach podstawówki.

Re: szkoły wyższe

domu). I za to wszystko 1100 zł miesiecznie. > Człowiek się uczy już 20 lat i zarabia tyle co człowiek po 6 klasach > podstawówki. A fuchy, drugie i trzecie etaty, zaoczne?

Re: Toyota i przyszlosc Francji

oswiaty od podstawowki jest we Francji: zadania i wszelkie noty, uwagi nauczyciela musza byc podpisane przez rodzicow, wiele dzieci powtarza klasy, 10-20% dzieci starszych w klasie to nie jest wyjatek (i to w rejonach gdzie szkoly sa dobre). Jak widac w Europie tez mozna chciec... Czy

Toyota, przyszlosc Polski i polscy uczniowie (początek wątku)

poniżej średniej Zbigniew Pendel (04-12-01 20:29) Wyniki badania wiedzy 265 tysięcy piętnastolatków z 32 krajów pokazują, że z naszą edukacją nie jest dobrze. 15-latki z 32 krajów miały przeczytać tekst albo wykres i napisać, czego się dowiedziały

Re: wymieniłam złotówki na dolary - ale może powinnam na inną walutę ?

lat. A złotówka? Przez rok umocniła się do dolara o 10%, do euro o 20%! Ponieważ kurs naszej waluty rośnie wraz ze słabnięciem gospodarki, nasza waluta ma przed sobą nieprawdopodobnie wspaniałe perspektywy. Zachowując dotychczasowe rekordowe tempo w przyszłym roku za złocisza kupisz dojczmarkę

Zdjęcia:

chinczyki trzymaja sie mocno

gdzie jest przyszlosc. Chinczykow jest okolo 20 razy wiecej niz Polakow i Slowakow i akurat sa w fazie szybkiego rozwoju wskutek rozmrozenia gospodarki. Pewnie, ze mozna tam niezle zarobic. > Przez niecale 7 lat ma byc w Pekinie zbudowane 400 km metro,a ile lat dla > przykladu

SILNA ZLOTOWKA II - DOBRE SZKOLY

jezdzi to tylko 4 mln km kw. a Ameryka to ponad dwa razy wieksza powierzchnia. No wiec w Europie bedzie 20 pieczatek przekroczenia granicy,wlaczajac w to Bulgarie,Rumunie Serbie i Albanie a w Stanach na ponad 9 mln km kw nie potrzebny jest paszport. Oczywiscie Amerykanie jezdza do Europy by

Re: Polityka wg. Ryszarda Petru, vs. Szeregowy Nemo

. 20 mld zł to dla ciebie fraszka. > > Proszę sobie wyobrazić ,że jest Pan np.dyrektorem szpitala , który miał za > pisan > > e w budżecie 20 mln zł na inwestycję. Zawarł Pan umowę z wykonawcą , a we > > wrześniu dowiaduje się Pan ,że otrzyma tylko 10 mln. > >

Re: Polityka wg. Ryszarda Petru, vs. Szeregowy Nemo

prawdziwy skoro ,,wydatki i dochody mogą być nawet wyssane z palca"), to tym > samym zasługuje na miano ignoranta i nieuka.I to nie są żadne inwektywy , bo > każde dziecko już w 1 klasie wie , że zadanie ma rozwiązać zgodnie z zasadami > logiki i pani przy ocenie to bierze pod uwagę , a nie

Re: 1 DEM = 1,X pln - czy ten kurs to normalne (eksport kwitnie?)

za te pieniądze nie kupiłbym nawet C-klasy. Chociaż nie wiem czy nie przesunąć terminu na przyszłą wiosnę, bo chyba już będzie 1:1 i jeszcze z 10% mi urośnie? Ech ludzie, żyć się chce a Wy tylko narzekacie. Pozdrawiam wszystkich (bo zdrowie jest najważniejsze).

Re: Jakie podatki w Polsce??? 20% LINIOWY

100 najlepszych a teraz trzeba obnizyc poprzeczke jesli tych 200 pozostalych ma sie jeszcze zalapac. czy to obnizy poziom na uczelni czy podniesie? to zadanie jest bez pudla rozwiazywane w pierwszej klasie podstawowki. I nie dosc ze tych 200 niedoukow sie przyjmie ,ale trzeba ich bedzie rowniez

Re: Jakie podatki w Polsce??? LINIOWY-20%

Gość portalu: MACIEJ napisał(a): Najpierw: dlaczego 20% a nie 19, 15, 10, 5, albo 1??? > No wiec ludzie jak agent slyszeli o podatku liniowym w Irlandi i jak szybki > wzrost doch nar on tam przyniosl. Byl ogromny naplyw kapitalu bo capital tax zostal ogromnie obnizony. Nie oznacza

Toyota, przyszlosc Polski i polscy uczniowie (początek wątku)

poniżej średniej Zbigniew Pendel (04-12-01 20:29) Wyniki badania wiedzy 265 tysięcy piętnastolatków z 32 krajów pokazują, że z naszą edukacją nie jest dobrze. 15-latki z 32 krajów miały przeczytać tekst albo wykres i napisać, czego się dowiedziały

Re: Silna złotówka - CZYZBY STAN ALARMOWY???

waluty. Czyli - zarowno za slaba i zbyt silna waluta pogarszaja perspektywy gospodarlki. Do tego - powiec mi Frijk - czy zbudowano dobra gospodarke, na walucie, ktora jest NIESTABILNA? Gdybys mi zareczyl, ze za rok zlotowka nie bedzie o 30% slabsza, to moze kupilbym Twoje argumenty. A tak - 20

Re: Silna złotówka - CZYZBY STAN ALARMOWY???

slabszy niz obecny. > Gdybys mi zareczyl, ze za rok zlotowka nie bedzie o 30% > slabsza, to moze kupilbym Twoje argumenty. A tak - 20% aprecjacji w > rok, 30% w nastepny - jaki biznes to wytrzyma? I - niestety - ta > chwilowa "sila" zlotowki jest zdaje sie po czesci skutkiem dzialan RPP