wyszukiwanie zaawansowane
78 wyników w czasie 220 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Jaki podatek dochodowy powinni płacić rolnicy

Gość portalu: kou napisał(a): > To ja tez chce miec podatek 20% od klasy bonifacyjnej :) Kup sobie hektary i wtedy będziesz miał to czego pragniesz.

Re: Jaki podatek dochodowy powinni płacić rolnicy

Gość portalu: kou napisał(a): > Dokladnie taki, jak kazdy prowadzacy dzialalnosc gospodarcza. I dokładnie taki płacą obecnie , gdyż podatek rolny jest niczym innym jak zryczałtowanym podatkiem dochodowym w wysokości 20% , od potencjalnego dochodu z 1 ha gruntu w danej klasie

Re: DZIAN I MERY to KOLAŻ nic wiecej

a baska jak zwykle szuka drugiego i trzeciego dna jak ja uczyli 20 lat temu na jezyku polskim kiedy Pani walkowala z nimi w klasie Herberta jeszcze troche a bys nam tutaj siegnela po konotacje antyczne i biblijne w zacieklej analizie a powiedz ty mi Baska czemu akurat ten tekst walkujesz?

Re: Czas w końcu by Państwo płaciło swoje długi

Chyba już wiem o co ci chodzi!Ty nie chcesz żadnych 15 hektarow,żadnej chałupy krytej blachą.Ty chcesz 20 tyś PLN!!!!A dlaczego nie w Euro?Czy Ty wiesz co to jest dekapitalizacja? Przez 60 lat z najgrubszej blachy nie zostaje nic!Wartośc zero- a bardzo często minusowa!!Oczywiscie nie masz w

Zdjęcia:

Re: Nieprawdziwe informacje o nadmiernym zatrudni

A komuż do jasnej cholery potrzeba tylu ludzi? Do organizacji i realizacji prac przy projekcie strategii kompleksowego rozwoju Żuław planowano 12 fachowców wysokiej klasy. Pozostali zatrudnieni mieli być w bezpośredniej działalności gospodarczej, a więc na zasadach samofinansowania

Re: XXI WIEK JEST WIEKIEM DEFLACJI

Gość portalu: MACIEJ napisał(a): > ZAPOMNIALES O KILKU RZECZACH: > 1-20 LAT TEMU JA TU BYLEM I SAMOCHODEM JEZDZILEM > 2-20 LAT TEMU SAMOCHODY BYLY GAZNIKOWE-TERAZ WSZYSTKIE SA NA WTRYSK No i co z tego, że są na wtrysk. Spytaj się panienki, która jeździ samochodem średniej klasy o

Re: XXI WIEK JEST WIEKIEM DEFLACJI

taniejącej) do lustrzanek. Ale cena "Canona z komputerem" to na pewno > nie to samo co cena NRD-owskiej Practiki na rynku zachodnim 20lat temu. > A może chcesz porównywac klasę jakości zdjęć z dzisiejszej "cyfrówki" za 300 > USD do jakości zdjęć z owej Practiki (ile tak Practika mogła kosztować

Re: poczekajmy zatem na punkt pierwszy

Gość portalu: MACIEJ napisał(a): > To jest jedyne porownanie jakiego mozesz dokonac. > Wojna w Afganistanie sie dawno skonczyla. > Rzad jest bardzo wysokiej klasy. > Zyczylbym sobie ,zeby rzad polski byl takiej klasy jak afganski. > Wszyscy ministrowie tam sa wyksztalceni

Re: poczekajmy zatem na punkt pierwszy

kyle_broflovski napisał: > a pozniej na kolejne punkty > > afganistanu z irakiem nie ma sensu porownychac choc wojna > tam cagnie sie bez przerwy To jest jedyne porownanie jakiego mozesz dokonac. Wojna w Afganistanie sie dawno skonczyla. Rzad jest bardzo wysokiej klasy

Re:Czas Towarzyszy skonczony LOT otworz oczy

kupujac bilet w Polsce, masz na nim wydrukowana wage bagazu wliczona do ceny biletu ( w Locie to jest 20 kg dla klasy ekonomicznej, w Air France 23 kg, na przyklad). Natomiast w Stanach, Kanadzie itd. pasazer ma prawo do dwoch sztuk bagazu po 32 kilo kazda. I tyle. Bilet lotniczy jest umowa

Re: desperacja czy rozsadek

dzisiaj zostalem powalony z nog. nowiutki pegout 206 (spel?) 4 drzwi za AUD 20K. do niedawna byloby to nie do pomyslenia. cena ta to rowna aucie w tej klasie z nissan, toyota, ford. oczywiscie francuskie auto nie jest tu budowane i mocne eu oznacza ze aby utrzymac konkurencyjna cene wartosc w eu

Re: desperacja czy rozsadek. DEPRECHA W EU

Gość portalu: jr napisał(a): > feezyk napisał: > > > Dow jest nadal w dlugoterminowym trendzie > > spadkowym. Co prawda spadl ostatnio > > "tylko" do 7500, ale biorac pod uwage > > spadek wartosci USD do EURO o okolo > > 20% w ciagu ostatniego

Re: LOT to swietna linia,nagroda w pelni zasluzon

a w jakiej klasie latasz, jesli moglbym spytac? W economy czy w biznes? ja lecialem ponad 20 liniami lotniczymi i musze przyznac, ze LOT jest jedna z lepszych - szczegolnie w economy, w biznesie tez jest dobra. Moze oprocz polaczen atlantyckich, ale to juz inna bajka. Moze problem tkwi w

Re: LOT to swietna linia,nagroda w pelni zasluzon

Gość portalu: Analityk branzy lo napisał(a): > a w jakiej klasie latasz, jesli moglbym spytac? W economy czy w biznes? > ja lecialem ponad 20 liniami lotniczymi i musze przyznac, ze LOT jest jedna z > lepszych - szczegolnie w economy, w biznesie tez jest dobra. Moze oprocz >

Re: Podatek liniowy jest już wprowadzony praktycz

To jest demagogia. To, ze 96% placi najnizszy podatek wcale nie oznacza, ze mamy sytuacje "liniowa" (i tak moim zdaniem trzeba sprawdzic te dane). Zgodnie z regula Pareto okolo 20% ludzi placi 80% podatkow w Panstwie. To oznacza, ze duzy przychod przynosi klasa srednia i bogaci. Ta ostatnia

1 2 3 4 5 6