wyszukiwanie zaawansowane
55 wyników w czasie 418 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Dziś nie ma różnicy

wychodzi 1000*15,20 czyli 15.200,00 PLN czyli > własnie różnica między zakupem diesla a benzyny. > > Wyliczenie dla auta klasy wyższej średniej.

Dziś nie ma różnicy

Wystarczy policzyć - średnie spalanie diesla 6-8 l./100, benzyny 10- 12 l. na sto. Różnica 4l./100 km czyli 15,20. Przy 100 tys. km w trzyletnim cyklu wychodzi 1000*15,20 czyli 15.200,00 PLN czyli własnie różnica między zakupem diesla a benzyny. Wyliczenie dla auta klasy wyższej średniej.

Yyy nie zauważyłem jakoś.

Skoda Octavia 2.0 tdi (samochód dla klasy robotniczej - najtańszy z koncernu VW) z cywilizowanym wyposażeniem kosztuje 100 000 zł . ŁAŁ !! Już lece do salonu !! Lepiej sprowadzić z USA RAV 3.5 V6 ,albo kupić max 3 letni "złom" z zachodu . W USA Skodą jeździliby murzyni ze slumsów ,a w

W hurtowniach budowlanych zaczyna brakować towaru

ja zaczelem budowac dom w 2002 roku max kosztowal z prywatnej cegielni 1.55 zl a cegla pełna 0.30gr dziurawka 20gr takie był ceny a tona cementu kl 1 cement z rudnik kolo Częstochowy 260zł za tonę ja wszystko kupowałem w zimę bo było najtaniej i tak mi mi było ciężko nie wyobrarzam sobie teraz

Zdjęcia:

Pozorna reforma KRUS

Ponad 20 lat temu w średniej szkole miałam w klasie większość koleżanek ze wsi.Stypendia dostawały tylko one,bo z biednej wsi. Kogo było stać na nowe bluzki,modne sweterki oczywiście te z biednej wsi.Do dzisiaj pamiętam jak zazdrościłam im tych nowych,modnych ciuchów.A mnie "burżujki

Re: Benjamin R. Barber*: Nadchodzi Nowy Ład XXI w

jednego klocka domina. Na samym końcu i tak dostaną po dupie wszyscy. Barber ma racje , że trzeba coś pozmieniać. Nie może być tak że 20% najbogatszych ludzi na ziemi trzyma 80 % kasy mówiąc kolokwialnie. Brak odpowiedzialności tej 20-tki bije w pozostałych. Przecież od lat 90-tych rośnie klasa

szlag mnie trafia

122 zlotych za bilet w pierwszej klasie z gdynii do warszawy bez klimatyzacji pociag ciagle zatrzymywal sie w polu albo jechal 20km oczywiscie reklamacja nie jest mozliwa bo to z przyczyn niezaleznych od pkp. a poza tym to prace modernizacyjne! a ja o tym slysze od kiedy jezdze pociagami i

Ukraińska waluta ciągle spada

kryzysu. A jednak zniesienie matury z matematyki to nie byl dobry pomysl. No, matura to przesada, raczej znajomosc arytmetyki na poziomie 4 klasy szkoly podstawowej...

PKP Intercity podwyższa taryfy dalekobieżne (początek wątku)

Najciekawsze jest to, że bilety weekendowe obowiązują od godz. 20:00 a pociągi, którymi można dostać się do domu odjeżdzają o 19 z minutami. I jeszcze bezczelnie na stronie interciy jest napisane - cytuję: "Powodów możesz mieć wiele, my mamy dla Ciebie bardzo dobre rozwiązanie

Re: "Made in Poland" coraz bardziej popularne w E

Gość portalu: TT napisał(a): > Towarem eksportowym Nr1 sa POLKI. Obserwuje ten proceder od ponad 20 lat. Gdyby > nie POLKI, setki tysiecy chlopakow z krajow arabskich i afrykanskich nigdy nie > mialoby bialej kobiety! :) zgadza się, a można to sprawdzić na

Re: LOL

tak tak, to dzięki tym nieudacznikom mamy wzrost gospodarczy, jesteśmy w EU i NATO, dream on. Przy okazji Tusk to najlepszy premier od czasów Mazowieckiego, zrównoważony człowiek z klasą a nie głupia kaczka która chciała zapłacić amerykanom 10 - 20 mln USA (koszta budowy infrastruktury) za

Re: LOL

> tak tak, to dzięki tym nieudacznikom mamy wzrost gospodarczy, jesteśmy w EU i > NATO, dream on. > > Przy okazji Tusk to najlepszy premier od czasów Mazowieckiego, zrównoważony > człowiek z klasą a nie głupia kaczka która chciała zapłacić amerykanom 10 - 20

1 2 3 4 5 6