wyszukiwanie zaawansowane
89 wyników w czasie 425 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

jestem chętny

Szukam pozostałych 19 osób chętnych na kupno nowej S klasy , bo bym chciał 20% rabatu, a sam 20 sztuk nie potrzebuje.

Re: Doszedłem do wniosku ze w XXI wieku politycy

wujaszek_joe napisał: > tym "prolom" poprawiło się na tyle, że żyją tak, jak żyła 20lat temu klasa średnia. Taa, nawet dużo lepiej. 20 lat temu klasa średnia o laptopach, telefonach komórkowych czy rozmowach wideo przez skype'a mogła sobie najwyżej poczytać w książkach science-fiction, a

Pomyśleć, że w latach 50-tych komunizm krytykowano

za zbyt duże rozwarstwienie płac między dyrekcją a robotnikami. Milovan Dijlas narzekał, że zarobki kierownictwa wynoszące 20x więcej niż robotników są zbyt duże i tworzą nową klasę wyzyskiwaczy... -- Lewy sierpowy

Zdjęcia:

czas wreszcie powiedziec NIE!

Zamiast budowac kolejne domki jednorodzinne w klasie energetycznej G (baaaardzo słabej), niech lud dolozy 20% do inwestycji, pobuduje dom pasywny badz o niskim zuzyciu energii-cieplo siedzi w gruncie! Przestanie sie opalac drogim gazem, a prezesi szybciutko zaczna twardo stapac po ziemii!

Re: Małe browary znalazły żyłę złota, a duże kopi

opowiadałem podobne legendy w II kl. technikum to chemik nisko ocenił moje szanse na promocję do następnej klasy? No ale Pani rzecznik to pewnie ma MBA nie technikum sprzed 20 lat.

Re: Trzeba wrescie POwiedziec NIE POskomunie!!!

Ja mam zaloge ktora charuja na mnie!!A jesli chodzi o Sainsburgo to tylko kupuje Scoche i red wine!!A cyder-a nigdy nie pilem!!Napewno jestes niskiej klasy polaczkiem w UK i mieszkasz 20 w jednym pokoju!!Napewno pijecie ccodziennie wodke i ogladacie non stop Polska Telewizjei nie znacie ani

Mamy bardzo drogie autostrady. A taniej nie będzie

Posłużę się cytatem z podpisu pod zdjęciem nr 7: "pociąg EuroCity z Warszawy do Berlina jedzie w 5 godz. 20 min. Koszt biletu w drugiej klasie to 184 zł, w pierwszej - 276 zł." Ponieważ u nas, w naszym dzikim kraju, który przez 20 lat wybudował 900km autostrad (spójrzcie na Bałkany, gdzie 10

Re: Coś Ci chyba umknęło

Chcesz powiedzieć że od 20 lat mają obowiązkowe daniny na zabezpieczenia emerytalne, zdrowotne, socjał, 5 dniowy dzień pracy po 8h itp, i wolność palenia opon by wymusić jeszcze lepsze warunki dla górników? A może chcesz powiedzieć że przy takiej harówie przez 20 lat nie da się prześcignąć kraju

Re: Zagłosuję na partię która obieca 70% podatku

myslacyszaryczlowiek1 napisał: > dla najbogatszych. Tyle wynosiła stawka w USA przed Reaganem. Była wtedy klasa > średnia, a i roboli było wtedy stać na więcej niż dzisiaj. To znaczy ludzi harujacych 6-20 i zarabiajacych 10 tysiecy netto ? Biedy glupi golodupiec co

Re: Przypominam jak manipulowano Polakami

Kartki na buty były w latach 80-tych, czyli 10 lat później. Były m.in. wynikiem powtarzających się cyklicznie żądań klasy robotniczej: 1-żadamy lepszych płac, 2-żądamy lepszego zaopatrzenia sklepów. Salomon by tego nie zrealizował. Dzisiejszy "dobrobyt" jest skutkiem 20-letniego życia ponad stan a

1 2 3 4 5 6