wyszukiwanie zaawansowane
11 wyników w czasie 213 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Zalogowanie (początek wątku)

Moich uczniów z ZSP nr 1 w Chojnicach, których jestem opiekunem nie zalogowano na konkursie ZKDK chociaż wykonywali procedury rejestracji w czasie dostępnym czyli do końca 20. 04.. Jedna grupa została zarejestrowana a druga nie o nazwie Starcraft II i składzie : S. Danielewski, R. Szmagliński, P

będzie tak jak w Drugiej RP

na której Trzecia RP podobno się wzoruje. Czyli że 70% ludzi będzie dziadami a klasa średnia, głównie urzędnicy i wolne zawody będzie stanowić jakieś 10-20% populacji. Ludzie wsi nie opuszczą, gdyż w miastach nic ich nie czeka. Młodzi będą pracować, ale głównie na zmywaku, a starzy będą wegetować

Restard gry ? (początek wątku)

Nie wszyscy muszą mieć facebooka i tworzenie ankiety na jakimkolwiek serwisie nie należącym do organizatorów jest przejawem faworyzowania pewnych stron internetowych a w tym przypadku jednego portalu społecznościowego . Dlaczego nie nasza - klasa w takim razie bądź twitter ? Naturalnie można tu

Zdjęcia:

Re: Uwalniać zawody, uwalniać jak najszybciej

14. Specjalista ds. programów 15. Doradca EURES (Europejskich Służb Zatrudnienia) 16. Asystent EURES (Europejskich Służb Zatrudnienia) 17. Geodeta w zakresie geodezyjnych pomiarów podstawowych 18. Geodeta w zakresie redakcji map 19. Geodeta w zakresie fotogrametrii i teledetekcji 20. Pracownik

Komentarze w sprawie cen paliw (początek wątku)

Przekleję tu dwa świetne komentarze z pod artykułu o cenach paliw, a zwolenników PO chciałbym zeby udowodnili mi ze w Polsce rzeczywiście jest tak swietnie jak Tusk z Rostowskim głoszą "Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 6 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250

Re: ..

Gość portalu: Ahk4iePaiv8u napisał(a): "Nie wiem jak inni, ale ja wcale nie pragnę spłodzić potomstwa, aby dać mu "szansę" na spłacenie 20 tysięcznego długu, następnie utrzymywania przerosłej kasty bezużytecznych nauczycieli bezużytecznej wiedzy i ich lokalnych oraz ministerialnych przełożonych

Re: Jak odrestaurować emerytury w Polsce

wykształcenie, mieszkanie w blokach i godną pracę. W Polsce jak najbardziej się sprawdziła. Liczba bezdomnych lub głodnych w dzisiejszych czasach pokazuje, że to feudalizm się nie sprawdza. Znów klasa posiadaczy ma pałace a ludzie biedują. > szlag > trafił komunę już ponad 20 lat temu, na dodatek w

Re: OFE przekręt stulecia!!

Madoffa przez wiele lat dawała świetne "zyski". Kto się wycofał przed jej zawalaniem - zarabiał i to nieźle. Natomiast piramidy się zawalają jak ta relacja się odwraca. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat liczba ludności zawsze rosła, a zatem wpłacających do systemów ubezpieczeń społecznych było

Re: OFE przekręt stulecia!!

nas choćby i potop"). > Przy wszystkich patologiach związanych z systemem "złodziejskich korporacji", t > o wolę uzależnienie od ich woli, niż od woli sk....ionej klasy politycznej. Na polityków masz wpływ, korporacje to zamordyzm bez żadnej społecznej kontroli, a niemal wszystkie patologie

Re: "DGP": Nauczyciele dobijają gminy czternastką

żadne "-jcie", bo sam nauczycielem nie jestem. Szanuję nauczycieli, bo mam w rodzinie osoby będące nauczycielem z zawodu. Sam pracuję jako logistyk w dużej firmie i na korytarzu nie muszę pilnować porządku ;) A dyskoteki? 3-4 na semestr. Nie wpuszcza się razem klas 1-2, 3, 4, 5 i 6. Dla każdego wieku

Re: Die kalte Sonne to tytul ksiazki,

gandharwa napisał: > Tak tak "niemieckiego eko-szaleństwa"...doszło już do tego, że my Niemców będzi > emy uczyć gospodarki :-)) oni tez popelniaja duze bledy, uczyc nie mamy zamiaru > Taka uwaga na początek: jeżeli cała klasa jest na TAK, a ty jeden na NIE...to z > kim