wyszukiwanie zaawansowane
379 wyników w czasie 241 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: impreza firmowa

podstawową zdobyczą klasy robotniczej 19i 20 wieku był ośmiogodzinnydzień opracy. a oni ci kazali pracować w sobotę.na jakiejś imprezie.

Re: Niż uderza w nauczycieli

to bite 20 lat temu miałem 30 osobową klasę. I była to bodaj najliczniejsza klasa w szkole (lub niewiele jej brakowało), a jestem w tzw. wyżu stanu wojennego. A teraz dzieciaków malutko a klasy liczne jak nigdy. co to się porobiło? -- #define

Gdzie jest ten niż???

O jakim niżu tutaj piszą? Bo w szkołach moich dzieci tego nie widzę? Oba dzieciaki chodzą na drugą zmianę i do domu wracają koło 17. W klasach jest po 28 dzieci. Podobno ja jestem z pokolenia wyżu, a nie ma żadnych różnic. Wiec ponownie, gdzie jest ten niż? Gdzie są pieniądze na 20 osobowe klasy i

Re: Microsoft kupuje Yahoo! Historia o upadku ide

a pomyśl, dlaczego niby nasza-klasa ma istnieć 20 lat ? autorzy i tak dorobili się niezłej kasy więc mogą mieć wszystko w d....

Zdjęcia:

Re: Maciej Popowicz - internetowy człowiek roku. Na pewno?

Za 2 lata o serwisie nikt nie będzie pamiętał, będzie podobnych 20 a ja mam serdecznie dość kumpli z klasy z przed 20 lat. Zwinie się szybciej niż się rozwinął ale kolesiowi chwała za szybką kase. Venture się na niej pośliźnie na 105% !!! Na czym zarobi te banki $ ?

Re: Maciej Popowicz - internetowy człowiek roku. Na pewno?

G napisał: "Coś jest chyba na rzeczy jeśli serwis nasza-klasa.pl wyceniają w milionach i to kilkanaście razy wyżej niż fotka.pl ." Chyba coś Ci się koleżko pomyliło. N-K wyceniana jest na 15 mln, max dajmy jej 20-25. A Fotka ma 2,5 mln zysku netto i jest warta co najmniej 150-200! Na dodatek

Nauczyciele na bruk. Po wakacjach tysiące strac...

A czemu nie uczyć jednocześnie wszystkich klas w sali gimnastycznej? Będzie jeszcze oszczędniej!!! Za to w czasie kampanii wyborczej "gó...anouści" kandydaci na posłów będą wmawiać jak się to fajnie uczy w klasach 15-20 osobowych!!! Parszywe fałszywe elyty rządzące!!!

Re: Na urzedników kasa jest

A ja chodziłam do klasy z 36 innymi osobami i owszem - jak najbardziej przeszkadzało to w nauce, i to zarówno uczniom jak i nauczycielom. Jeśli patrzeć na zasadzie "fajnie że jest nas dużo, mniejsza szansa że to mnie zapytają/że to mi sprawdzą pracę domową/łatwiej ściągać jak jest nas 3 w ławce itp

Kościoły do cywila

za te 20 milionów to nawet osi do rosomacka nie kupi. jakie to Qrwa oszczędności. Przetrzyj oczy i policz ile PO-PSL ci ukradła na: - podwyżce VAT 22-23 ( wszystko poszło w górę o 20 %) - wysokość zasiłku pogrzebowego z 6,5 tys. na 4 tysiące - zamrożenie podwyżek - inflacja A gen

Ile zarabiają nauczyciele?

KOREPETYCJE korepetycje -to jest prawdziwy dochód oni nie odpuszczą jeden nadaje drugiemu robotę a ceny wspaniałe 20-60zł za godzinę bez korepetycji nie masz szans zdać do następnej klasy

Re: Odprawa

Gość portalu: s napisał(a): > Mam pytanie: > czy należy się odprawa pracownikowi, który pracuje w firmie zatrudniającej do > 20 osób Nie należy się. Firma musi zatrudniać co najmniej 20 pracowników. S. -- Forum Aquanet, tygrys6789: "Nikt w Polsce dna nie osiągnął

Re: wymair urlopu

Gość portalu: anitka napisał(a): > W tym roku od lipca wejde w inny wymiar urlopu, 26 dni, do lipca mam 20, jest > to oczywiście wymiar w skali roku i moje pytanie ile mam urlopu na cały rok? Do lipca masz 20 dni, od lipca masz 26 dni. S. -- Na nic płacze, na nic krzyki

Re: urlop proporcjonalny

Gość portalu: aga11111 napisał(a): > Chciałam spytac o nastepujaca sytuację: > > - pierwsza praca, 20 dni naleznego urlopu > - poczatek zatrudnienia 01.03.2007 > > Ile dni urlopu nalezy sie za rok 2007? 10 miesięcy pracy x 20 dni / 12 miesięcy = 16 i 2/3 dnia

1 2 3 4 5 6