wyszukiwanie zaawansowane
59 wyników w czasie 412 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Samochod - doradzcie mi prosze

> Z reguly w tej klasie nie dostaniesz diesla w automacie. Racja. Może jednak jakiś znajdzie, a jeśli nie - najwyżej kupi benzyniaka i będzie miał 20mpg mniej. -- Po co się trudzić nadaremno? Zanim mnie zwymyślasz, sprawdź, czy nie jesteś w

Re: Heh

2k pisalem o srednich specjalistach, przecietniakach w 5 lat odkladajac cala pensje to bedziesz mial 360 tys zlotych chyba cos ci sie pomylilo moze w 20 lat ale na takie cos powinno stac przecietna rodzine a mowimy o specjaliscie wysokiej klasy

Re: Heh

czy na prawde myslisz ze spora liczba ludzi? przeciez w polsce klasa srednia prawie nie istnieje. na zachodzie klasa srednia to glowna sila napedowa calej gospodarce. w polsce jakies 5% generuje prawdziwy wzrost w kraju. w uk 40% ludzi zarabia wiecej niz 25 000 funtow rocznie 20

Gazeta sie osmiesza (początek wątku)

nasza-klasa.pl/profile/12633590 Niech ktos przekaze tam w redakcji ze projekt pod nazwa web2.0 wzial "w leb" -- ignorance is a weapon of mass destruction

Zdjęcia:

Re: 1200 funtow za 2pokoje w Londynie-wytlumaczci

to wytlumacz mi dlaczego w Polsce w zwyklej przyzwoitej restauracji ( jedna z tych gdzie kadra zarzadzajaca wpada na lancz) za 3 daniowy obiad place ok 25 zl a w UK w lokalu tej klasy placilam ok 20 funtow? dla mnie od ceny "skorzanych butow" wazniejsza jest cena chleba bo od niego a nie

Studentka UW a głupia jak but...

napisał(a): > to wytlumacz mi dlaczego w Polsce w zwyklej przyzwoitej restauracji ( jedna z > tych gdzie kadra zarzadzajaca wpada na lancz) za 3 daniowy obiad place ok 25 > zl a w UK w lokalu tej klasy placilam ok 20 funtow? dla mnie od > ceny "skorzanych butow" wazniejsza jest

Re: kochane mamuśki mam jeszcze jedno pytanie

Zalezy tez czy Ani Julka jest w wieku szkolnym - a to basen dla dziecka: €120, a tenis €150, a to jakas wycieczka do teatru €15, urodziny kolegi z klasy €20, i tak sie po malu do standarwoych kosztow dodaje...a to wspaniale, domowej roboty, lizaki ktos na markecie w

Re: Jak jest po angielsku 'odrobaczyć'?

Jak zyje (a zyje w UK ponad 20 lat), nigdy nie slyszalam, zeby ktos uzywal "deworm" na okreslenie odrobaczania zwierzat. Obojetnie, z jakiej klasy spolecznej by byl (Jaro, widze, ze obsesja ma sie dobrze :-) Nawet w ulotce Drontalu jest "worm", a nie "deworm", a "tagline" tego leku to

Hej Ho! Hej Ho! Do szkoly by sie szlo!!

2:20.....o!! wlasnie konczy......nie moge sie dzisiaj skupic w pracy...caly czas mysle o Nim, jak tam wytrzymuje caly dzien, moje Baby;-))....do tej pory byly tylko Infants'y....a teraz duza klasa...;-))) sama ide do szkoly w ta sobote...znowu sie zaczyna;-)) nawet sie ciesze, bo praca

Re: Tornister?

Fakt: w Junior i Senior Infants dzieci oprocz sniadania, jednej ksiazki- czytanki (mala do 20/30 stron) i jednego cienkiego, plastikowego foldera A4 z rysunkami i pracami domowymi, to wiecej nic nie nosza. Od piewszej klasy zaczyna sie targanie wszystkiego - przynajmniej w szkole u moich

Re: przelicznik zarobkow :-))

No jesli w Polsce litr benzyny kupujesz byle gfdzie za 86-88 groszy, nowiutki samochod prosto z fabryki - Klasy A - za 7000-9000 zlotych, 8-10 letnie samochody za 200-500 zlotych, nowy laptop na gwarancji za 400-700zl - piwo w pubie za 2,30-2,80 zlotych a stale lacze 2MB za 15-20 zlotych

Re: szukam normalnych do wyjazdu na wyspy

Witam serdecznie mam 25 lat,jestem wesołą osobą raczej.Zastanawiam się nad wyjazdem za granicę myślę nad Szwecją ale Anglia hmmm czemu nie.Też uważam że we dwoje raźniej więc tak:ja był bym w stanie wyjechać 20.02.2008 proszę o kontakt mój mail to oblok82@wp.pl pozdrawiam a na nasza klasa pod

1 2 3 4 5 6