wyszukiwanie zaawansowane
104 wyników w czasie 752 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Trabant nie z tej bajki

kurcze, a miałam się zgłosić do programu z moim 20 letnim volvo... chciałabym, żeby mi go przerobili na jeźdżący bar rodem z karaibów :) trabant pierwsza klasa www.porysunki.blox.pl

Ile razy przepisywać literkę "j" (początek wątku)

etapie uczyło się tabliczki mnożenia. Pracy domowej na 20 minut dziennie, a jeśli anglistka zada 5 zdań do przetłumaczenia, rodzice podnoszą raban, że za dużo. Kpina, nie nauka. Dla tych, które 4 lata temu byłyby zupełnie przeciętne na tle klasy, robi się kółka "dla zdolnych". Potem mamy studentów

Nauczyciel: matura nie dla ciebie

no nieźle... a moja nauczycielka od polskigo straszy, że w tym roku nie dopuściła do matury około 20 osób, i nie zawaha się zrobic tego za rok, jeżeli ktoś z mojej klasy będzie miał słabe oceny... to w końcu ma prawo czy nie...??

Nauczyciel: matura nie dla ciebie

Na Gładkiej to jest tak: matura próbna to tak naprawdę egzamin dopuszczjacy do matury. Zdajesz, piszesz maturę, oblewasz to masz pałe z przedmiotu na końiec czwartej lub trzeciej klasy i tu dyrekcja ma pole do szantażu. Pada propozycja, podpisujesz deklaracje odstąpienia od matury a za

Zdjęcia:

Re: Polaryzacja rynku pracy

Dobrze napisane. Polaryzacja rynku pracy w systemie 20/80 to zjawisko dość dobrze znane na Zachodzie (szczególnie w USA). Od końca lat 70tych do początku XXI w. zarobki tzw. specjalistów (overclass)- lekarzy, prawników, inżynierów, finansistów, programistów etc. wzrosły w ujęciu realnym o 20% a

Re: A ktos zabranial przed 1.05.2004?

> 20 zł za polskie popłuczyny ???? Jakość wina produkowanego w najlepszych polskich winnicach jest znacznie wyższa od najtańszych supermarketowych zlewek z Bułgarii, Chile, Australii. Za tej klasy wina (a znam kilka nowych polskich win) płaci się w Polsce zdecydowanie więcej. To tylko

Re: Pożegnanie z kasetą

i teraz wreszcie słyszę muzykę. Do NAD-a parę klas jej brakuje, ale te marketowe wieżyczki wyprzedza o klas kilkadziesiąt.

Re: Pożegnanie z kasetą

10% THD? 80dB dynamiki? O czym Ty piszesz? Stary widać, że z góry patrzysz na obecnie dostępny sprzęt. Technika poszła do przodu, dziś Chińczyk jest w stanie wyprodukować to co 20 lat temu było określane jako HiFi czy dziś HiEnd i było produkowane niemalże w laboratoriach naukowych. Ja mam taką

Re: Matura czy maraton?

Przede wszystkim chodziło mi o to, że matura jest doprawy banalna. Z całej mojej klasy nie zaliczyła tylko jedna osoba i to tylko jednego egzaminu. Egzaminy dwa jednego dnia też czasami się zdarzają, a już na pewno zaliczenia, których poziom czasami jest okrutnie przegięty (przykład - zdaje

Ta pani sadzi ludzi wedlug siebie.

A ze lotna specjalnie nie jest to slychac. Moja pelna humanistow klasa byla w stanie na przerwie odtworzyc sprawdzian z matematyki(5 pytan z trescia) oraz testy z fizyki(okolo 20, test abc). Zeby przez kilka godzin nie zapamietac 6-ciu zadan, ktore czlowiek ma przed soba to trzeba byc

Re: Zapłacimy za komputerowe śmieci

UE wyliczyła ile śmieci produkuje 1 obywatel unii rocznie i ile z tego trzeba poddać utylizacji kraj który nie wyrobi normy zabuli wysoką karę duże firmy nie muszą się martwić, sprzęt klasy 486 kosztuje dziś (bez monitora) około 10-20 PLN, używany monitor to ok.50 PLN a kupujący nowy komputer

Wielkie cięcie w PKP

"W wagonach siedzi 20-30 osób a minimum opłacalności to 150 - mówi Paweł Ney, rzecznik spółki PKP Intercity." czy ja dobrze zrozumiałem, czy żeby przewóz był opłacalny w 1 wagonie powinno być minimum 150 pasażerów??? jeśli tak, to niech pan rzecznik pokaże mi taki wagon IC (I-sza klasa ma

Re: Wielkie cięcie w PKP

oczywiscie jak sie ma dupy a nie ludzi ktorzy by umieli zarzadzac spolka to tak sie dzieje... Ps mieszkam w Hiszpani (tutaj podmiejskie pociagi sa o 2 klasy lepsze od PKP IC czy EX)

1 2 3 4 5 6