wyszukiwanie zaawansowane
74 wyników w czasie 378 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Jak dlugo jestescie razem??

A my się znamy od 20 lat :) tzn. od 3 klasy szkoły podstawowej (byliśmy w jednej klasie). Parą jesteśmy (z licznymi przerwami, Mąż zwykł mawiać, że trwały one dłużej niż bycie razem) od 14 lat, małżeństwem od 4 lat. I mamy śliczną i kochaną córunię, a teraz czekamy na drugą.

Re: Zasypało was?

Kasia Zucha terazpojdzie do zerowki szkolnej(bo w przedszkolu nie ma niestety) a od wrzesnia 2011 do pierwszejklasy. U nas w szkole w obecnych 1 klasach nie pojawil się żaden sześciolatek. Programza to obniżyli i w sumie teraz ta 1 klasa to jak wcześniejsza zerówka bo dopiero się dzieci

Re: Zasypało was?

burza bo wyszło że przedszkolne mają nie uczyć czytać, pisać i liczyć a szkolne i owszem. Ale potem coś mi się obiło o uszy że i przedszkolna i szkolna niczego nie uczą oprócz szlaczków i rysowanek, a czytać uczy dopiero pierwsza klasa. A teraz czy ja dobrze rozumiem. Gdybym posłała Julkę do

Re: Pierwsza spowiedz:)

Hm, nic mi nie wiadomo o jakiś ceremoniałach towarzyszących tej pierwszej spowiedzi . Poza tym na klasę syna (jest ich 20 sztuk.) jest przewidziane 30 min. to chyba za krótko aby towarzyszyła jakaś specjalna oprawa . A czy u was dzieci uczą się już pieśni które będą śpiewały podczas ceremonii I

Zdjęcia:

Julka ma dziś urodzinki!!!! (początek wątku)

-zaprosiła pół klasy;))) -- Julcia (ur.20.09.98)www.dakota123.bobasy.pl/ Nasza Kropcia

Re: wyprawka

Zgadzam się - a w szczególności zakup wózka wielofunkcyjnego. Ja mieszkam na trzecim piętrze bez windy i cierpnie mi skóra na myśl o codziennych wędrówkach z wóżkiem, małym(ą :-)) i ewentualnymi zakupami po schodach. Średniej klasy (oraz co ważne średniej ceny!!!) wózki ważą ok. 15kg, także

Re: Podręczniki w I klasie i zerówce

moge Ci powiedziec z punktu widzenia nauczyciela,bo od wrzesnia bede miala 1kl.wybralam podreczniki WSiP-pakiet na caly rok juz z zaj.komputerowymi.celowo nie wzielam Nowej Ery czyli Nowe,juz w szkole-łatwiejsza wersja zanudzilaby moje dzieci,a trudniejsza jest ciezka do przejscia. Moj

Re: Starszaki rocznik 1994/95 ?

Witam wszystkie mamy, tak czytam te posty i mysle nic dodac nic ujac, z kazdego bym cos wybrala.Moj syn Daniel 8 lat,trzecia klasa, przechodzi jeszcze cos w stylu"obrazania sie na 20 sekund"wtedy nic do niego lepiej nie mowic bo nic nie dociera, a pozniej mu przechodzi jak gdyby nigdy nic. Nie jest

Re: Starszaki rocznik 1994/95 ?

was też jest taki problem ,tz. gdy córka idzie się myć to przesiaduje w łazience nawet godzinę!!!!!!! To ja nie siedżę aż tyle. Ale po kolei. Najpierw na kibelku ponad 20 min. (jak można tak długo???) Potem z 10 min. przegląda sie w kafelkach lustrzanych a dopiero na koniec łaskawie wchodzi pod

Re: Boice się?:)

?Powoli,powoli rodzą sie we mnie nowe jej pokłady,dobrze że zostało jeszcze ponad 5 miesięcy;))A Julka sama wyszukuje maluchowi ciuszki na allegro!! -- Julcia (ur.20.09.98)www.dakota123.bobasy.pl/ Nasza Kropcia

Re: WIELE DZIECI I INNI-Juz wakacje

prostu nauczyciel marzenie. A potem przyszła 4 klasa, rodzice, którzy przyzwyczaili się do fajnych, ciekawych zebrań, przyszli i wysłychali jak pani czyta przez 20 minut regulamin szkoły, trochę spraw organizacyjunych i to wszystko. Właściwie pani ani na tak, ani na nie. Nie za bardzo wczuwała się w

Re: WIELE DZIECI I INNI

te zarządzenia szkolne - u mnie na razie pojawiła sie tylko prośba, żeby Małgosi dać na basen rękawki już nadmuchane, bo jak całej klasie (20x2 ręce=40 + rękawki kl.a nestępne 40=80) trzeba będzie dmuchać, to będzie krucho;) A tak wracając do sprawy nieszczęsnego wyposażenia na nieszczęsny

Re: Maj 2008

wysłałam jako pierwsza się wpisałam:D fajny pomysł:) w końcu się "zobaczymy":) a co do samopoczucia... hmm u mnie średniawo. Wszystko zagoiło się po ok 4 tyg (rodziłam naturalnie), ale przytyłam w ciąży 30 kg, straciłam dopiero 20, 10 jeszcze wisi na brzuchu, udach, tyłku...nie mogę na siebie

1 2 3 4 5 6 7