wyszukiwanie zaawansowane
389 wyników w czasie 965 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Sensacja !!!! (początek wątku)

W sobotnim meczu na szczycie Klasy B grupy kujawsko-pomorskiej Wicher Gwiździny pokonał 2:0 Cukrownika Mełno. Bramki zdobyli: Tomasz Bzdzikot i Adam Klepa. Rzyczymy powodzenia w rozgrywkach A-klasy !

Radwańska w półfinale turnieju w Pattai

Niby jakim cudem awansuje do 20 skoro za turniej IV klasy jest max 115 punktów a do poprzedniczek ma ponad 150?

Oni są na 20tym 30tym miejscu w Świecie, a Ty..

Oni są na 20tym 30tym miejscu w Świecie, a Ty krytykancie na którym jesteś miejscu, w swojej klasie, szkole, mieście, w kraju, w Europie???

Zdjęcia:

biedne to dziecko bo do końca życia będzie miało

dwa lata więcej.koleżanki z klasy mają 18 a ona już 20 i po imprezie.A jak ona bedzie wyprawiała 18 to jej kumpelki 16 na nią nie przyjdą itp itd.

Re: Typeriada 2017/2018 - Kolejka XXXI

1.ARKA - LECHIA 2:1 2.LECH - KORONA 3:0 3.CRACOVIA - PIAST 2:0 4.JAGIELLONIA - GORNIK 1:1 5.LEGIA - ZAGLEBIE 2:0 HIT 6.POGON - TERMALIKA 2:0 7.SLASK - SANDENCJA 1:0 8.WISLAP - WISLAK 1:0 ELE - Serie A - Wlochy *** AC MILAN - SSC NAPOLI 2:1 ELPiG - Klasa B -Krakow gr.II -> Dla

Re: Typeriada 2017/2018 - Kolejka XXXI

1.ARKA - LECHIA 1:1 > 2.LECH - KORONA 3:1 > 3.CRACOVIA - PIAST 2:1 > 4.JAGIELLONIA - GORNIK 1:1 H > 5.LEGIA - ZAGLEBIE 2:0 > 6.POGON - TERMALIKA 1:0 > 7.SLASK - SANDENCJA 1:0 > 8.WISLAP - WISLAK 2:2 > > ELE - Serie A

MŚ piłkarzy ręcznych. Chorwacja - Polska 28:24.... (początek wątku)

Człowiek się uczy na błędach. Nie jest tak źle jak na drużynę na dorobku. Nic tak nie uczy jak ciągłe porażki. Jeszcze ze 20 lat takiego treningu i nasi pokażą wszystkim. Wszystkim pokażą. A tak !! Pokażą. A z Węgrami co prawda nie ma szans. Węgrzy są lepsi o kilka klas. No ale

Re: Trzymam kciuki za BMW i Kubice!:)

Gość portalu: Sarkazm napisał(a): > Od lat jestem fanem marki Bmw,ale nie aut z krowiastymi spojlerami-służącymi do > > równania kolein-i znaczkami 535i bądz "M",a w gruncie rzeczy z 1.8 lub 2.0 pod > maską:) > Wszyscy znający sie na rzeczy wiedzą,ze marka

Trzymam kciuki za BMW i Kubice!:)

Od lat jestem fanem marki Bmw,ale nie aut z krowiastymi spojlerami-służącymi do równania kolein-i znaczkami 535i bądz "M",a w gruncie rzeczy z 1.8 lub 2.0 pod maską:) Wszyscy znający sie na rzeczy wiedzą,ze marka wypuszcza auta z ponad przecietnymi osiagami i prawie,ze z wzorowymi

Re: Dobrze że jest tylko 1 mecz przyjaźni- refleksja

misza01 napisał(a): > - znakomity bramkarz- Norbi to juz > naprawdę klasa, oby mu tylko sodówka nie uderzyła oj wydaje mi sie ze juz troszke mu uderza do głowy!!! "-jakies 20% brakuje mi do Kahna" :)))

Re: Dobrze że jest tylko 1 mecz przyjaźni- refleksja

Gość portalu: pluto napisał(a): > misza01 napisał(a): > > > - znakomity bramkarz- Norbi to juz > > naprawdę klasa, oby mu tylko sodówka nie uderzyła > > oj wydaje mi sie ze juz troszke mu uderza do głowy!!! "-jakies 20% brakuje mi d > o > Kahna

Re: Małysz mógł być pierwszy !!! <Przeczytaj

Masz rację mówiąc że Małysz mógł być pierwszy ponieważ gdyby mu nie falowały tak narty i skoczył by dalej z 7 metrów byłby pierwszy a tak zają głupie trzecie miejsce wiecie jak to brzydko wyglądało pierwszy 20-latek a niżej dwóch klasyków klasy światowej.

co za idiota pisał ten artykuł?

dwa najlepsze zespoły ostatniego sezonu? co do Prokomu to sie zgodzę ale wydawało mi się ,że to Śląsk grał w ostatnim finale a nie Anwil.."w meczu na SZYCIE"? i "WŁOCŁAWIANIU zanotowali 20 przechwytów"?..no ludzie dziecko w 1 klasie lepiej by to napisało..

1 2 3 4 5 6