wyszukiwanie zaawansowane
98 wyników w czasie 212 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

to podrozeja :(

W detalu 3,20 10 szt + koszty stemplowania wg powyzszych wytycznych=???????? A ja glupi myslalem, ze to kod kraju lub regionu i klasa wagowa po prostu bedzie :(((( Q..a unia zdecydowanie przerasta moje zdolnosci przyswajania groteski.

Re: Cesarok - ironia nie zwalnia od myślenia

Sportowiec dobrej klasy jest życiowo ustawiony na zakończenie kariery, a jego zarobki w jej trakcie uwzględniają jej długość (krótkość).Sportowców jest ponadto stosunkowo niewielu.Z przedszkolankami itp.jest inaczej - jest ich dużo, a zarobki ...;-) Wszystko co piszesz jest bardzo watpliwe

Re: Buzek kompromituje siebie i Polske

Gość portalu: Magda napisał(a): > wystarczy przekonać do swoich (choćby nie wiem jak chorych) idei > 51% społeczeństwa > > Małe sprostowanko - 51% głosujących. U nas to będzie jakieś 20% społeczeństwa. Poprzeczka jest nisko. S. -- Forum Aquanet, tygrys6789: "Nikt

Re: Buzek kompromituje siebie i Polske

roland606 napisał: > Widzisz snajper, mike0l ma rację. Od 20 lat wybieramy tych samych ludzi. A już > na pewno ludzi o bardzo zbliżonych poglądach na gospodarkę. Co odróżnia PiS od > PO? Pierwsi oficjalnie są przeciwni konstytucji ewropejskiej, ale za nią głosuj > ą lub

Zdjęcia:

Ponowne referendum w Irlandii

. " www.pb.pl/Default2.aspx?ref=lastcomm&ArticleID=3a8aa73f-330a-4422-9008-570088a20eaf&readcomment=1 S. -- Forum Aquanet, tygrys6789: "Nikt w Polsce dna nie osiągnął ponieważ w Polsce dno nie istnieje. Są tylko różne poziomy nieba." Forum o Nasza-klasa.pl

Re: Koronny argument przeciwko wprowadzeniu Euro

Gość portalu: kazek napisał(a): > popatrzcie jak oni potrafią koncertowo wszystko spie...ć > jakby 20 lat temu ktoś powiedział, że my będziemy tym zdrowszym i będziemy > ratować gospodarkę niemiecką - to by go śmiechem zabito A w jakiż to sposób ratujemy niemiecką gospodarkę

Re: PS: Czlowieku, SLK to tu juz od 20.000 funto

Gość portalu: . napisał(a): > To nie Polska - 20.000 to placa pielegniarki, i to bynajmniej nie siosry > przelozonej! I nie masz czego zazdroscic - kazda kobietka (lub prawia kazda, > poza tymi z Porsche) tu tym convertible jezdzi. W Londynie nie byles? z przykroscia prosze

Re: Zyga w amoku wali na oslep

bezpośrednio z gospodarstwa...), pory roku, wysokości udziałów producenta w SM itd. Wachały się oc 40 gr/ litr (za "trójkę" od drobnych dostawców) do 80 gr, a nawet 1, 10 - 1, 20 zł/ litr za mleko odebrane ze zbiornika w gospodarstwie, w klasie extra, w ilości co najmniej 100 litrów dziennie, w zimie

Re: Dlaczego spece od dotacji żądaja tak duzych k

andrzejg napisał: > Dostałem propozycję na 6000 zł na początek > i 15000 zł na wypadek sukcesu przy inwestycji rzędu 200 tys zł > To jest 10 % inwestycji i 20 % dotacji w moim przypadku > > Wiem,że moje ewentualne 'zyski' sa o wiele wieksze,ale > ta praca

Re: Dlaczego Polska ma zaplacic za utylizcje zuzy

greg-7 napisała: > Ktoś musi zapłacić, a że polscy politycy to sprzedajne ku..., > których interesują jedynie łapówki to tak się kończy. Polska jest od > 20 lat złomowiskem Europy i Zachód zadba, aby tak pozostało na stałe. A co mają do tego politycy ? Toż jakby zakazali

Re: Dziekujcie!!!

Gość portalu: Z Bialorusi... napisał(a): > Podziekujcie wszytkim, ktorzy o to walczyli! Teraz sa zwyklymi > ludzmi, moze nawet bez pracy, ale to oni dali Wam te szanse. > To bylo zaledwie 20 lat temu. Ktos chce sprawdzic jak sie wtedy > zylo? Zapraszam na Bialorus. Tu ciagle

1 2 3 4 5 6