wyszukiwanie zaawansowane
232 wyników w czasie 1 402 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

100 lat dla Kaja

raz jeszcze;) a tort extra klasa!! -- Julka 20.09.1998 Szymek 26.01.2007 ...a teraz Szczęścia mam dwa...

Re: Odszedł mi czop - ów sławny

matko jak to zlecialo!! poczekaj do stycznia, co se bedziesz dziecko najmlodsze w klasie robic;)) powodzenia!! -- Julka 20.09.1998 Szymek 26.01.2007

klasa integracyjna 26 dzieci? (początek wątku)

Mój syn dostał orzeczenie na niedosłuch .Mam pytanie czy możliwa jest klasa integracyjna 26 dzieci,bo mamy tyle z rejonu w tym 3 dzieci z orzeczeniem?Szukałam w internecie ale wszedzie jest napisane ,ze klasa integracyjna jest do 20 dzieci w tym 3 z orzeczeniem.A może znacie takie przypadki gdzie

Zdjęcia:

Re: przemoc w szkole- ADHD, Asperger Syndrome, in

Jak najbardziej sie zgadzam, że takie dzieci powinny chodzić do klas integracyjnych, ale wtedy każda szkoła musiałaby miec obowiązek tworzenia klas integracyjnych, bo dzieci z ADHD statystycznie jest do 10 %, a inne zaburzenia, czyli każda klasa powinna byc z gruntu integracyjna, skoro do 25

Re: przemoc w szkole- Ewa

z kolegą trzeba obchodzić się jak z filiżanka z kruchej porcelany? Co w końcu może sie zdarzyć gdy w klasie znajdzie się ADHD-owiec ,młodzieniec z ZA i ponad 20 dzieci o różnych potrzebach i temperamencie? Czy nauczyciel nie będzie zajmował się wyłącznie dziećmi z dysfunkcjami? Jest tu

Re: Prace domowe w zerówce

w zerówce - nic (sporadycznie dokończyć coś, co robili w szkole, a nie każdy zdążył) w klasie 1: 2-3 zadania w tzw. "kartach pracy" plus czytanie czytanki w klasie 2-3: max. 2 strony w tzw. "kartach pracy" plus czytanie czytanki lub lektury czasowo: od 20 min. (w pierwszej klasie) do 40

Re: Rodzeńtwo różne bardzo, smutki.

> to tylko III i I klasa więc o sukcesach w czymkolwiek trudno mówić. A cóż to za brednie. -- Mama A. (7 lat) i M. (3 lata) i żona swego http://www.wydawnictwo-pestka.pl/d/Czy-wrobelek-doleci-do-Afryki,20.html męża

Re: Rodzeńtwo różne bardzo, smutki.

ten sposób, że "nie martw się, za parę lat role mogą się odwrócić", to do bani z taką poradą. -- Mama A. (7 lat) i M. (3 lata) i żona swego http://www.wydawnictwo-pestka.pl/d/Czy-wrobelek-doleci-do-Afryki,20.html męża

Re: syn niezadowolony z prezentu mikołajkowego

były Mikołajki do 20 zł (dzieci się losowały) i wyszła kicha oczywiście - ja za 20 zł zrobiłam całkiem fajny, składający się z kilku rzeczy prezent (czekoladka, naklejki z dinozaurami, ksiażeczka lego ta z ludzikiem i kilkoma klockami, lizak - nie przekroczyłam 20 zl a było jeszcze kilka rzeczy

syn niezadowolony z prezentu mikołajkowego (początek wątku)

dziś dzieci ( 8 lat ) miały Mikołajki w klasie.Syn dostał prezent z którego nie jest zadowolony i... glośno wyraził swoje niezadowolenie :((( jutro ma iść do szkoły i przeprosić koleżankę za swoje zachowanie a my mamy rozmowę z wychowawcą wiem że limit był 20 zł i nie przekroczyłam go

Re: a czemu nie odwrotnie?

( nie rozwiązano spraw powazniejszych) nie liczmy na 20 osobowe klasy z 2 nauczycielami., Są dzielnice, w których dzieci uczą sie na 3 zmiany, a klasy są 35 osobowe!

Re:P.S

skupiona jest na dziecku z ADHD, gdy nie ma wsparcia w postaci drugiego nauczyciela ( a takie wsparcie ma w klasach integracyjnych), nie jest w stanie zauważyć problemów innych osób z klasy. Oczywiście super rozwiązaniem było by aby każda klasa była klasą integracyjną aby w każdej klasie było 15-20

Re: Kieszonkowe !!!

Dajemy odkąd poszła do I klasy. Córka dostaje 20 zł. tygodniowo, a że w szkole pani nie pozwala im robić zakupów w automacie (i dobrze!) to wydaje zwykle na swoje gazetki, które są dość drogie. Poza tym jest sknerusem i oszczędza, co mnie bardzo cieszy.

Re: Dlaczego tak sie stalo :(

Jak ja bym wyszła z lekcji na 20 minut, to dyrektor by mnie zamordował chyba. A ja tylko w podstawówce pracuję... W gimnazjum za nic bym nie wyszła, a od klasy trudnej to nawet na sekundę. -- Kasia mama Juliusza (15.04.2003) "Together we stand - divided we fall"

1 2 3 4 5 6