wyszukiwanie zaawansowane
153 wyników w czasie 279 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Merlin.pl - aktualny kod rabatowy poproszę :)

a jeśli pakiet do 3 klasy jest juz obniżony to pewnie to 20 % nie wejdzie? -- Agata

Re: Merlin kod

elkun11 napisała: > W merlinie działa kod an20szk14,podręczniki 20 procent taniej. Mnie ten kod nic nie obnizył, z tym, że w koszyku mam tylko podręcznik do angielskiego, a reszta to ćwiczenia do V klasy.

Re: No to do V klasy zamówione

a mi za Komplet książek "elementarz XXI wieku do 2 klasy" nic nie weszło:( cena została taka sama mimo że aktywował sie kod -20%

Re: pralka bosch - pytanie o program ECO...

ta promocja nie obejmuje mojej pralki, obejmuje ona klasy A++, A-20%, A-30%, natomiast nasza pralka to A-10% -- ================================================================== bo GIANT to GIANT :D ==================================================================

Zdjęcia:

Re: Lodówkę muszę kupić-doradźcie proszę

Warto zwrócić uwagę na klasę energetyczną i zużycie energii, może się opłacać kupić droższy model ale w klasie A+. Porządna lodówka może działać i 20 lat, więc dobrze jest zrobić kalkulację przed zakupem. Pozdrawiam. brigid_reqc

Re: EMPIK rabat 15% na pakiety podręczników I-I

A sorry, gapa ze mnie, nie zauważyłam, że niedostępny :) Ale gdzies widziałam info, że pakiet do 2 klasy będzie po 20 lipca bodajże dopiero.

Re: rower na I komunie ?górski i do tego fileto

Dziwne, u mnie, też północna PL komunia była w 2 klasie. Ja szłam tak do komunii, a 20 lat później moja siostrzenica. Dopiero od teraz komunia będzie w 3 klasie, w tym roku pierwszy raz albo w ubiegłbym było 1 raz.

Re: rower na I komunie ?górski i do tego fileto

patatajowa napisała: > czyli nic sie nie zmieni bo komunia bedzie w 3 klasie kiedy dzieci beda > miec 8 lat :) te urodzone do maja będą miały 9 lat a te urodzone po maju niby 8 ale rocznikowo też 9. tak jak piszesz będzie dopiero za 4 lata kiedy w 3 klasach będą wyłącznie dzieci

Re: -20 % w księgarni edukacyjnej

małe uzupełnienie, bo nie doczytałam wcześniej: -20% dotyczy wydawnictw MC EDUKACJA i JUKA, więc kto ma ich pakiety to warto, a reszta pewnie może nie być tak super... bgucia1 napisała: > obecnie w księgarni edukacyjnej jest -20% na pakiety i podręczniki, kupowałam d > o 3 kl

Re: BOX Razem w szkole kl.1-3 w empiku za 200 zł

: www.men.gov.pl/podreczniki/dopuszczone_lista1.php?file=szko%C5%82a%20podstawowa%20%28kl.%20I-III%29

Re: Podręczniki gdzie kupicie/kupiłyście w tym ro

ja w ostatni dzień roku szkolnego na kiermaszu książki (5 klasa szp ) a reszta tj ćwiczenia w empiku na empik.com ze zniżka 20% na kod z plus:) najtaniej wyszło .

Re: jaki plecak do szkoły

Mój syn będzie teraz nosił 5 rok plecak z supermarketu za 20 zl:) Kupiliśmy na próbę kiedy poszedł do 2 klasy...pleack trwa, a syn nie chce nowego. Marka nieznana.

Re: jaki plecak dla 7 latka??????

moje dzieci (syn 3 klasa, córka 1 klasa) od początku noszą plecaki Topgal, sporo na ten temat znajdziesz w wyszukiwarce, za tydzień będzie promocja -20

1 2 3 4 5 6