wyszukiwanie zaawansowane
5 wyników w czasie 252 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Merlin kod

elkun11 napisała: > W merlinie działa kod an20szk14,podręczniki 20 procent taniej. Mnie ten kod nic nie obnizył, z tym, że w koszyku mam tylko podręcznik do angielskiego, a reszta to ćwiczenia do V klasy.

Re: A moja szkoła mnie wkurza

bo znam podręczniki jedynie do III klasy, a do V i VI jeszcze nie ma list. Mam nadzieję, że w międzyczasie nie pokończą się ciekawe promocje, a i ceny nie wzrosną. Np. w empik.com z tydzien temu kupiłam pakiet w BDB cenie, a juz następnego dnia był droższy o jakies 20 zł (chyba się promocja

Re: rower 24 -na ile lat

Rozumiem, bo miałam podobny dylemat w zeszłym roku. Starsza córka jeżdziła na 20", a młodsza wyrosła z 16". My jednak zdecydowalismy sie kupic drugą 20", a starsza córka dopiero na przyszły rok dostanie większy rower (teraz wciąz jeżdzi na 20", a ma ok. 136 cm wzrostu - rower juz widać, że robi się

Re: Kapcie/buty zaminne do szkoły?

W starszych klasach, od IV wzwyż sa takie metalowe zamykane boksy, jakie ja pamiętam jeszcze ze swoich lat szkolnych. Mimo, ze jeden boks jest na dwie klasy, to buty i kurtki mieszczą się. z ciekawości spytam - a co dzieci u was robią z kurtkami? Bo jesli jest miejsce na powieszenie kurtek, to

Zdjęcia:

Re: A tak na serio...

): sklep.wsip.pl/produkty/klasa-1-kl003/szkola-podstawowa-po003/# może jeszcze kupię w tej ksiegarni te ksiązkę: www.przyrodnicze.pl/motyle-dzienne-polski-cat-333-id-2886.aspx a w electro world blender (ale tu jeszcze musze posprawdzac ceny w