wyszukiwanie zaawansowane
3 wyników w czasie 107 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: lego friends -po ile w tesco ?

no moze nie takie bardzo tanie, ale sa tylko mikołajki, za to na paczki swiateczne sie nie składamy ;) baniek na pewno nie kupimy, w szkole nie ma wykładziny w klasie, zrobiłoby sie lodowisko i plamy na parkiecie gdyby 20 dzieci zaczeło dmuchac-wiem z doswiadczenia w domu. a'propos jajek to

Re: Suszarka do ubrań, jaka?

jasne, klasa energetyczna to wazna rzecz, najlepiej jak najblizej "A" :) jednak przy zalozeniu ok 5-letniej zywotnosci obecnie produkowanego sprzetu agd nie wiem czy zakup za 3,5 tys i powyzej zdazy sie zamortyzowac w tym okresie ;) -- ***Mów dziecku po szwedzku.20 minut dziennie.Codziennie.***

Re: u mnie m-c temu to było 5-6 zł

oczyszczeniem, więc też za wnętrzności i np. łeb, które niekoniecznie > wykorzystasz. no tak to wszystko jasne, takie rzeczy sie ustala przed utłuczeniem :P>Zaleznie od wagi świni ja wywalam na pewno 15-20 kg, bo łeb, wnętrzności, raciczki dużo ważą, a od ceny nikt tego niestety nie odlicza

Zdjęcia: