wyszukiwanie zaawansowane
7 wyników w czasie 172 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: jaki plecak do szkoły

Mój syn będzie teraz nosił 5 rok plecak z supermarketu za 20 zl:) Kupiliśmy na próbę kiedy poszedł do 2 klasy...pleack trwa, a syn nie chce nowego. Marka nieznana.

Re: 11.05. Noc Zakupów w Galerii Dominikańskiej

Dziewczyny pewnie jeszcze stoją w kolejkach o ile się zdecydowały :) Ja zrezygnowałam w C&A. W sumie nic ciekawego nie było. O 21 była zniżka 20%, ale widziałam kolejkę do Reserved - zniżka 30% -- Odnajdźmy się! www.nasza-klasa.pl

Re: Toyota Hilux D 4D- czy ktoras z mam jezdzi ni

, Chryslerki,Hammerki, nawet H3, ale to w innych terenach gorskich ;-). Czesi sobie pomykaja H3 jakby jezdzili Vitara ;-). A Mazde zarac lukne.Ty Wernka, to chcesz takie grzeczne, klasyczne autko miejskie jak widze. Ja szukam czegos mocnego na mocne tereny. Choc te 2.0 dla Ciebie, do jazdy po miescie

Zdjęcia:

Re: a ja mam jasną :D

ofercie ich material FlairMagic. A jak nie ma to popros niech Ci sprowadzi próbnik i juz. Wszystko da sie zrobić. Moje sofy byly pierwszymi w Arisie robionymi w tej tkaninie. Polecam i tkaniny i Arismebel - wykończenie pierwsza klasa. Widzialam juz wiele ich mebli i zawsze jestem pod wrazeniem

Re: kto sie zna na zmywarkach

my kupilisy simensa w klasie aaa. Ale nie nastwialiśmy się na to ostatnie "a", porpostu cała zmywarka nam pasowala i tyle. U nas przede wszystkim ekonomia spowodowała zakup tego sprzetu, chociaz nie powiem przyjemnośc z załadowania i wyjścia z kuchnie jest ogromna :). U nas oszczędności

Re: Rower Leadre Fox Pony Girl 16" - zna ktoś????

www.rowmix.com.pl/LATO/index.php?inc=produkty_karta&id_kat=9&typ=1&id_pkat=72&id_prod=546&PHPSESSID=9b319f20c52ea 8a124dd4e02329c28bd Z Gianta róż odpada, bo ten kto wymyślił białe opony i pedały miał jakieś zaciemnienie umysłu. Oglądałam na żywo Leadere Foxa i Gianta i oba wyglądały podobnie, solinie wykonane, nawet ten Leader Fox miał lepsze pedały. Sprzedawca potwiedził, że w tej klasie rowerów

iwek33

przyznaję, że marnym. U małej w przedszkolu dzieci dostają prezenty w Mikołajki - wtedy przychodzi Mikołaj i rozdaje je dzieciom. W tym roku wszystkie dziewczynki dostały kucyki Pony (składka 20 zł na radę rodziców :- )), a od rodzica-sponsora jeszcze słodycze. Oczywiście nie muszę dodawać, ze