wyszukiwanie zaawansowane
11 wyników w czasie 366 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: pralka bosch - pytanie o program ECO...

ta promocja nie obejmuje mojej pralki, obejmuje ona klasy A++, A-20%, A-30%, natomiast nasza pralka to A-10% -- ================================================================== bo GIANT to GIANT :D ==================================================================

Mikolajki w szkole-prosba o rade! (początek wątku)

Moje Drogie potrzebuje porady, chodzi o mikolajki w szkole, moja coreczka jest w pierwszej klasie podstawowki, mamy zorganizowac paczki na mikolajki dla dzieci, kwota skladki to 20 zl na jedno dziecko - niestety rodzice sa bardzo "ciezcy" w sensie elastycznosci, kreatywnosci i wogole ale za to

Re: Mikolajki w szkole-prosba o rade!

figurki niespodzianki z lego ( dla dziewczynek np hello kitty ) koszt 9 pln a do tego jakaś słodycz ( czy wszyscy jesdza czekoladę, u nas nie więc dzieci nie dostają czekoladek) i będzie nawet za 15 pln malutki podarek. Gorzej jesli rodzice chcą dać duże prezenty za te 20 pln. Można w hurtowni

Re: aparat fotograficzny dla 4 latki

2.0 megapiksela a FP tylko 1.3, pamięć wewnętrzna VT 256 MB a FP 64 MB, wyświetlacz VT 1.8" a FP 1.5". Porównywałam je dokładnie przed zakupem i FP przegrywa z VT w kazdym aspekcie. Oczywiście dla dziewczynek wersja różowa ;)

Zdjęcia:

Re: poradzcie prosze

co prawda to słuchowiska, ale zawiera też piosenki. KLASA :) link i recenzja: siedmiorog.pl/k1759_bajki_samograjki_plyta_cd_audio_ Niezwykle popularne słuchowisko z 1967 roku, w którym

Re: Ile Wasze dzieci mają dodatków na zimę?

obiecałam sobie, że byle jak nie będę go ubierać. Oczywiście widzę, że w swoje klasie syn (8 latki) jest jednym z 3 dzieci ubranych OK ... przykre. A mówię o naprawdę dobrze sytuowanych ludziach z dużego miasta. My mamy dużo, no dobra, dużo za dużo ubrań - z 10 bym w to spokojnie ubrała ale inna

Re: Czy kupujecie liczydło?-do leigh4

leigh4 napisała: > Iwek, to teraz w programie jest obowiązek nauki liczenia w pamięci w > pierwszej klasie podstawówki? szczerze mówiąc, mimo ponad 20 lat > edukacji miałabym z tym problem;-)Kolejny cud polskiej edukacji po > niezwykle potrzebnych umiejętnościach typu

Re: do leigh4- buty zmienne

tym roku w zerówce nosił takie Bartki ( i jeszcze nosi) www.outlet.bartek.com.pl/foto/midi/16205-19205-13205-26x_2009_07_28_14_33_20.jpg Choć rzadko kupuję już teraz

Re: Czy uczycie swoje dzieci angielskiego same ?

jeszcze swoja rzecz. Na czwiczenie pytan dobra jest gra typu '20 pytan'. Wymyslasz kim jestes/jakis przedmiot i mozna zadawac tylko pytania typu Yes/No - Do you work in an office? Do you work with people? / Is it a fruit? Is it yellow? No i fajne sa jakies pioenki/rymowanki, ktore latwo

Re: Topgal kontra Hama

widze problemu, a mówić że jest duzy, ciężki w poruwnaniu z Topgalem to przesada! Moim zdanie to drogi tez nie jest bo wersja bez wyposażenia kosztuje ok 250zł. a Topgal ok 200zł. Ja zrobiłam dobry interes bo kupiłam wersję z wyposażeniem za 260zł plus 20zł koszt dostawy, ale nawet jakby nie było

Re: Jak zamontować 3 foteliki w njednym samochodz

się w wieku 6, a nawet 5 lat od Elementary School, która trwa 4 lata; potem idzie Middle School, względnie Junior High - klasy 6, 7 i 8; następnie High School, względnie Senior High - klasy 9, 10, 11 i 12. Tak więc przeciętnie w wieku lat 18 Amerykanin kończy szkołę średnią. W USA nie ma matury