wyszukiwanie zaawansowane
25 wyników w czasie 294 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: EMPIK rabat 15% na pakiety podręczników I-I

A sorry, gapa ze mnie, nie zauważyłam, że niedostępny :) Ale gdzies widziałam info, że pakiet do 2 klasy będzie po 20 lipca bodajże dopiero.

Re: -20 % w księgarni edukacyjnej

małe uzupełnienie, bo nie doczytałam wcześniej: -20% dotyczy wydawnictw MC EDUKACJA i JUKA, więc kto ma ich pakiety to warto, a reszta pewnie może nie być tak super... bgucia1 napisała: > obecnie w księgarni edukacyjnej jest -20% na pakiety i podręczniki, kupowałam d > o 3 kl

Re: BOX Razem w szkole kl.1-3 w empiku za 200 zł

: www.men.gov.pl/podreczniki/dopuszczone_lista1.php?file=szko%C5%82a%20podstawowa%20%28kl.%20I-III%29

Re: jaki plecak dla 7 latka??????

moje dzieci (syn 3 klasa, córka 1 klasa) od początku noszą plecaki Topgal, sporo na ten temat znajdziesz w wyszukiwarce, za tydzień będzie promocja -20

Zdjęcia:

Co kupić na mikołajki do 20 zł. dla 10 latki? (początek wątku)

Dzieciaki w klasie córki robią mikołajki. Córka wylosowali koleżankę, z która sie nie trzyma i nie mam pojęcia co kupić do 20 zł, żeby córka dała coś fajnego a drugiej by sie spodobało.

proponuje dopisac:

1. tornister dla kl. 1 tornister dla kl. 2.... ... 12. torba dla maturzysty 13. laptop 14.playstation 15. iPad 16.rower 10'' ... 20. rower 28'' 21. Czesne za studia wyzsze.. w koncu trzeba byc zapobiegliwym ... A tak na serio, to ja bym skreslila jakies 90% zawartosci twojej listy

książeczki do uzupełniania dla I Klasy (początek wątku)

polecacie jakies ksiazeczki edukacyjne do uzupelniania, ortografia i zadania matematyczne, jakies logiczne łamigłówki? Dla przedszkolaków tyle tego było a teraz nie wiem za jakimi patrzec. Młoda skończyła wlasnie I klasę jako 6latka i chciałabym jej coś na wakacje kupić żeby nie zapomniała o

Re: TOPGAL -20% _ jaki plecak wybrać do 4 klasy

Według mojej córki (klasa czwarta) Chi185 jest za mały, żeby pomieścić wszystkie książki, zwłaszcza w dni, kiedy ma 7 lekcji. No i niestety on sam w sobie jest dosyć cięzki (kiedyś pisałam na forum, że ważyłam go na wadze "sklepowej" i ważył 1,35, a nie podawane na stronie 1,20), a z książkami to

Re: TOPGAL -20% _ jaki plecak wybrać do 4 klasy

My miałyśmy chrapkę na ten: http://www.topgal.cz/products/medium/chi_186_e.jpg Jeszcze w piątek rano był dostępny, ale czekałam aż córka wróci ze szkoły i zaakceptuje wybór, no i niestety po południu już nie było :( Trudno, może byłby jednak za mały do 4 klasy? A macie doświadczenie czy te

Re: Gdzie kupujecie jeansy?

W carrefourze ostatnio :) Cena między 20 a 40 zł. Nie wiem czy stale można tam dostać sensowne jeansy, pewnie różnej klasy się trafiają, ale ja jakoś trafiam na bardzo fajne jak akurat potrzebuję. Ponad rok temu kupiłam dwie pary i noszę je do dziś i długo jeszcze ponoszę, nic się z nimi nie

Re: Kapcie/buty zaminne do szkoły?

w ogóle można nazwać szatnią :( : dawna nie za duża sala lekcyjna,z deskami przybitymi do ściany,do nich przyczepione haczyki( dla każdej klasy ok.20 haczyków-nad deskami są oznaczenia na ścianie:" I A" itd) i na środku 4 stojaki z desek i z haczykami :( to jest szatnia dla ok 120 dzieci :( jeżeli

Re: Kapcie/buty zaminne do szkoły?

W starszych klasach, od IV wzwyż sa takie metalowe zamykane boksy, jakie ja pamiętam jeszcze ze swoich lat szkolnych. Mimo, ze jeden boks jest na dwie klasy, to buty i kurtki mieszczą się. z ciekawości spytam - a co dzieci u was robią z kurtkami? Bo jesli jest miejsce na powieszenie kurtek, to

Re: tornister herlitz smart czy midi-jaka różnica

nie widzialam smarta na "zywo", ani mini, ale tez zatanawiam sie czy smart czy mini do pierwzej klasy. Fajnie pomogla mi rada sprzedawcy on line ktory zzapytal : czy beda noszone formaty wieksze niz a4 np teczk na gumke? jesli tak to smart, bo jest wyzszy, jesli nie to mini. Tym sposobem

1 2 3