wyszukiwanie zaawansowane
5 wyników w czasie 336 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Zwierciadło /Sens kupony rabatowe na 10-11.09 (początek wątku)

dniach 10-18 wrzesień 9 design: 20% rabatu na cały asortyment z wyłączeniem marki Cotton Ball Lights, obowiązuje w dniach 9-11 września (kod rabatowy 9design: 9design09) à Tab: 20% rabatu na cały asortyment (kod rabatowy à Tab: klasa2016) BeHome: 20% rabatu na cały asortyment w dniach 9

Re: Tornister ......czarna d..ziura :)

mogłabyś pokazać topgala na córce? moja ma obecnie 117 cm i 20 kg, więc jest podobnej budowy i mam spory problem z zakupem do drugiej klasy czegoś co nie jest różowe i infantylne i nie wygląda jak wielkie pudło. Rok temu miała endo rossmanowe - ale wtedy to każdy był za duży ogólnie... a teraz nie

Re: czerwone adidasy dziecięce szukam

www.zalando.pl/adidas-performance-hyperfast-2-0-obuwie-do-biegania-amortyzacja-power-red-matte-silver-core-black-ad543a19y-g11.html www.zalando.pl/adidas-performance-disney-avengers-tenisowki-i-trampki-power-red-matte-gold-core-black-ad543a1cx-g11.html

Zdjęcia:

Kupowanie drogich zabawek na prezenty dla koleżane (początek wątku)

Dziewczyny, intryguje mnie pewien temat już od jakiegoś czasu. Mianowicie często piszecie przy okazji różnych super okazji, że kupujecie wtedy zabawki na prezenty dla kolegów np. z klasy ( ostatnio np. Mall.pl). Wiem, że są to świetne okazje kiedy można kupić coś wartego powyżej 100 zł za 20 i

Re: plecak/ tornister dla 6latka

: www.titanum.pl/katalogi/2014/plecaki_piorniki_sport/index.php?showimage=_4.jpg&screenwidth=1680 . Mój syn poszedł do szkoły jako 7 latek, ale jest malutki, ważył 20 kg i nosił ubrania między 116 a 122. Drobizna, szczupły i mierzyłam mu topgale jakie mam w domu (2 sztuki starszego brata) i nadal są wielkie, a syn idzie teraz do 2 klasy. Najmniejszy topgal w domu ma wymiar 41 x 30 x 21 i nadal