wyszukiwanie zaawansowane
17 wyników w czasie 283 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re:

tAK TO WSZYSTKO PRAWDA CO PISZESZ,POZOSTAŁA ZŁOŚC i gniew i pewnie tak juz bęndzie. A my musimy teraz pokonywać tysiąc kilometrów by to wszystko ponaprawiać co zepsuł gdańsk. Własnie za tydzień jade do warszawy,20 moja córka ma operacje już 10. Bendzie poprawka nosa i wargi która zniszczyła

Re:

z mojej nowej klasy znam 4 osoby z poprzedniej szkoły :-) jest 5 chłopaków i 20 dziewczyn więc jest wesoło :-D jeden chłopak jest fajny i nawet, nawet ciacho :-P a prawie wszystkie dziewczyny są spoko :-* więc na klase nie narzekam :-S a za to szkoła jak to większość liceów w polsce stare i małę

Re:

też mnie zawsze te gołe maluchy zastanawiały, i jeszcze swiecące się do późna światła w klasach i dzieci w środku, czasem kiedy moje jest już w łóżku (fakt ze moje jest już po 20.00 w łóżku czasem, bo pada często ze zmęczenia...) A do której podstawówki dziecko chodzi ? Moje do jedynki (vel

Zdjęcia:

Re:

moj chłopak znał go 20 lat. chodzili razem do klasy wakacje spędzali razem za lata dzieciaka. bo Przemek pochodził z Ostrzykowa. i jak sie dowiedzial ze nie zyje to poprostu go zamurowalo. nie odzywal sie do mnie przez całą niedziele bo nic do niego nie docierało. najbliźsi najbardziej to

Re:

zielonym liściem wychodząc z załozenia, że inni użytkownicy drogi mają prawo być ostrzeżeni, że nie mam jeszcze wielkiej praktyki. A kiedy na początku miałam wielkiego stracha, mówiłam sobie: Jak to? To tylu facetów po czterech klasach podstawówki, nie umiejacych się nawet porzadnie podpisać, ma

Re:

innymi silnikami. 1.8 w takim aucie to niezbyt dobre rozwziązanie - trzebo mocno cisnąć np. chcąc wyprzedzić. A wtedy robi się paliwożernie. 2.2 Direct to minimum ale tutaj znów są problemy z paliwem - trzeba uważać przy tankowaniu. Najlepszy motor to chyba 2.0T - rzadko spotykany i cholernie

Re:

majenkir napisała: > iziula1 napisała: > > Jest cukrzyca z pompą insulinową na stałe. Czy posłałabyś tak chore dziec > ko do przedszkola? > > Niektorzy nie maja wyjscia (praca). A potem jest szkola, tez nie poslac? > I co, dzieciak ma w domu nastepne 20

Re:

ok 6 mld, a Bydzi ok 700 mln!!! > dochody W-wy to ok. 5 mld, a wydatki ok. 6 mld :) niestety w tym kraju są silni i silniejsi 270 mln zł !!! (a nie dolarów) rocznie to wysokiej klasy biurowiecm albo jakiś park rozrywki :)

Re:

inwestycji. Ile w ciągu tych > 15 > > lat będzie ich łacznie??? 20-40 mld???? > > > > Przy budżecie rocznym Wawy ok 6 mld, a Bydzi ok 700 mln!!! > > > > dochody W-wy to ok. 5 mld, a wydatki ok. 6 mld :) > niestety w tym kraju są silni i silniejsi > 270

Re:

> A mnie się wydaje, że w tym artykule jest sporo racji. Nikt nie kwestionuje > klasy Małysza. Dla mnie jest on znacznie lepszym skoczkiem od Fortuny, ale... > Tak to już jest, że do historii przechodzą zwycięzcy. Przypomnijcie sobie > chociażby igrzyska w Nagano. Większość

Re:

------------------------- A cóż takiego reprezentuje sobą Chuda,że ma takie mniemanie o sobie? Wygląda jak szkapa, ptasi móżdzek ,w wieku 20 lat dopiero jest w III kl.wieczorówki - pogratulować,zero inteligencji nawet się wysłowić poprawnie nie potrafi.Zresztą ta głupota to w tej rodzinie to chyba dziedziczna, bo