wyszukiwanie zaawansowane
1 848 wyników w czasie 3 350 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Zacofana 2004 Camry V6 SE dla glupich Ameryka

Gość portalu: Milos napisał(a): > Albo A6 = Camry albo A6 = GS300. Bo Camry zdecydowanie nie równa się GS300. > Więc jak z tą matematyką ? ;-) Ja nie mówię o identycznym poziomie technicznym, lecz o przynależności do klasy wyższej. W tej samej klasie są Omega 2.0 DTI i E55 AMG

Re: Honda S2200

greenblack napisał: > Ale czy szybciej niż elastyczny benzynowiec? A co bierzemy pod uwagę? Jeśli np. VW 2.0 100KM 8V (b. 'elastyczny' jak na wolnossącego benzynowca), to bez wątpienia. Jeśli MB SL 55AMG (notabene - z automatem, więc i tak będzie kickdown), to raczej nie ;-) Ale na

Re: Obudź się bajkopisarzu

greenblack napisał: > A nie przyszło Ci do głowy, że to ze względu na bezpieczeństwo? Konstrukcja > sprzed 20 lat w żadnym stopniu nie chroni pasażerów w zderzeniu przy 60 km/h, ... Nie wiem czy wiesz, ale w moim Mesiu sprzed 20 lat sa ... np.poduszki powietrzne montowane juz w

32,5 m ze 100km / h ? Wow!!!

Gość portalu: bkslash napisał(a): > > > Tak sie sklada, ze to 'pudlo' ma obnizane i usztywniane przez AMG zawieszenie, > oraz sportowe 4 tloczkowe zaciski AMG. Droga hamowania ze 100 km/h wynosi 32,5 > metra. Moze zle? Q: Wow! To twój 20 letni MB pod tym względem

Zdjęcia:

TEST BADANIA UMIEJĘTNOŚCI UCZNIA KLASY II

11. Oblicz ile dni trwa kalendarzowa zima, jeżeli rozpoczyna się 21 grudnia, a kończy 20 marca. a – 89 b – 90 c – 100

Re: Sprawdzian szóstoklasisty

W 20 pytaniach popełniłem 2 błędy, a jestem z 3 klasy.

Re: Tylko V6 albo turbobenzyna

Gość portalu: tc napisał(a): dylematem (np. 1.8 z klima czy > 2.0 gole) Nie wiem, jaki samochód klasy średniej z 2.0 nie ma dzisiaj klimatyzacji. Nawet Audi i Mercedes ją mają. Poza tym, co to znaczy "2.0 gołe"? "Golas 2.0" będzie miał takie samo wyposażenie jak dobrze doposażony

Re: Tylko V6 (albo mocny Diesel)

sparawa,ze na polskim rynku ze świecą szukać samochodu tej samej klasy o takim samym wyposażeniu ale różniącym się tylko silnikiem. Wiekszy silnik prawie zawsze = się lepsze wyposażenie,a cena nie rózni sie o kilka tysięcy jak sugerujesz ale o tysięcy kilkanaście (a np. Vecta nie ma silnika 2.0

Czytanie nie boli

Gość portalu: Miki napisał(a): > Do jakiej klasy zaliczysz Superba - rozstaw osi 2800 mm ? O Superbie: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20&w=4443430&a=4577161

)

szczycie ,a np. 1,8 T 180 > KM jest stosowany w A4 i Passacie ,a to już klasa średnia jak w mordę > strzelił . I co z tego? W S4 jest silnik z A8 i czy to czyni go samochodem z klasy luksusowej. W 330d jest silnik z 730d i czy to czyni go autem luksusowym? W 307 jest silnik z 607 2.0 i

Re: wręcz przeciwnie

dowcip I klasa, a że stary jak świat - ja mam 20 lat i go nie słyszałem:)

Re: POZIOM życia w Polsce ,a poziom w USA

Gość portalu: inertia creeps napisał(a): > kup nowy samochod sredniej klasy w stanach i ciekawe czy > zaplacisz ponizej 20 tys dolarow. w polsce masz szanse. a teza > wyjsciowa byla o "prawie dwukrotnie wyzszych" cenach aut w > polsce od tych w stanach. A mozesz podac

Re: POZIOM życia w Polsce ,a poziom w USA

kup nowy samochod sredniej klasy w stanach i ciekawe czy zaplacisz ponizej 20 tys dolarow. w polsce masz szanse. a teza wyjsciowa byla o "prawie dwukrotnie wyzszych" cenach aut w polsce od tych w stanach.

Re: Superb 4* - kpina

Gość portalu: zbig napisał(a): > W samochodzie Superb będzie montowany od początku 20o3 roku silnik 1.9 TDI 100 > KM.Chciałem się zapytać: > jak w samochodzie klasy wyższej,do której należą międzi innymi:A6,BMW5,SAAB 9- 5 > , > Vel Satis,Mercedes E itd.można zamontować taki

Czym w rzeczywistości jest Superb

Gość portalu: zbig napisał(a): > W samochodzie Superb będzie montowany od początku 20o3 roku silnik 1.9 TDI 100 > KM.Chciałem się zapytać: > jak w samochodzie klasy wyższej,do której należą międzi innymi:A6,BMW5,SAAB 9- 5 > , > Vel Satis,Mercedes E Ile razy trzeba

1 2 3 4 5 6