wyszukiwanie zaawansowane
425 wyników w czasie 1 743 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Nowy, duży samochód do 60 tys.

bywalec.hoteli napisał: > i20 to klasa B - jak Polo czy Fabia? > A co Ty mi z i20 wyjeżdżasz?

Re: "zwolnijmy wszystkich strajkujących naucz

No nie bo nie ma nadgodzin. Zrozum. Jest dwóch polonistów i tyle klas, że akurat każdy ma 18 godzin. Nie ma więcej klas i godzin z polskiego. Jest 36 godzin. Po nowemu jeden dostanie etat 20/20 a drugi 16/20 czyli tak naprawdę zarobi mniej bo za mniej więcej 3/4 etatu. Nikt dzieciom nie dołoży po 1

Re: Jaki zapas punktów założyliście? Rekrutacja.

U nas jeden ma 163 a drugi 158 punktów. Tem pierwszy 20 klas na liście, drugi 27. Klasy w przedziale 170-130

Zdjęcia:

Re: w porównaniu do ub roku

mamamisi2005 napisała: > był doliczany w przypadku klas 2-języcznych (20pkt za zdany), ale wówczas był p > rzykładowy próg do klas 2-jezycznych 220, a do ndw 200 > Powyzej podałam progi bez tych ew. dodatkowych 20pkt Wystarczyło po prostu zdac egzamin predyspozyjcji, nieważne

Re: w porównaniu do ub roku

był doliczany w przypadku klas 2-języcznych (20pkt za zdany), ale wówczas był przykładowy próg do klas 2-jezycznych 220, a do ndw 200 Powyzej podałam progi bez tych ew. dodatkowych 20pkt widziałam to info o progach na portalu Trojmiasto, ale widzialam tez listy na szkole i w zadnej klasie po gim

Re: No i rząd wygrał z nauczycielami

A jak w klasie nie ma nawet 20 dzieci to może ich uczyć pół nauczyciela czy jak? Liczebność klas nijak ma się do liczby etatów

Re: No i rząd wygrał z nauczycielami

Nie wiem jak wygląda to w waszej szkole w szkole córki za rok będzie o 5 klas mniej , a to daje 20h matematyki , 30h angielskiego ( klasy dzielone na dwie grupy) 25h polskiego mniej . Czyli z każdego z tych przedmiotów dla jednego ,dwóch nauczycieli nie będzie etatu

Re: nauczycielka rzuciła papierami

makurokurosek napisała: > "Jakiej pedagogiki? Matematyki" > > Który od 20 lat tkwi na poziomie matematyki klasy 4-8. > Taka osoba mimo, że 20 lat temu skończyła matematykę stosowaną to już niewiele > ma z tego w głowie. Ale tego nie wiesz? Może skończyła 10 lat

Re: nauczycielka rzuciła papierami

Wielu nauczycieli mając 18 godzin pracuje po 50 godzin tygodniowo. Wiesz, ile trwa przeczytanie wypracowań, wypunktiwanie błędów i napisanie komentarza? Od jednej, trzedzjestoosibiwej klasy g im mnazjum? 4-5 godzin. Jak masz 4 takie klasy, to ile na to potrzebujesz? 20. Ile razy polonisci zadają

Re: A kto ma mało punktów z egzaminu ósmoklasisty

No dobrze ale to ranking petespektywy a dzieci i rodzice chcą jeszcze mieć małe klasy i brak przemocy psychicznej o co w liceach z top 20 nie trudno. Top 20 to prymusi i lauraci a dalej są prywatne i społeczne i calkiem dobrze się prezentują

Re: A kto ma mało punktów z egzaminu ósmoklasisty

czyli bardzo mało . Być może ten trend za parę lat będzie inny . Ale nie tak łatwo wskoczyć z 40 miejsca na chociażby 20 czy 10. Nawet mając małe klasy i dobrych nauczycieli . Gdyby tak było , więcej prywatnych lo plasowałoby się w np. pierwszej 20. Sporo rodziców zapisało dzieci do niepublicznych

Re: 40 godzin pracy dla nauczyciela od 8-16

A gdzie mają pracować, pisać opinię, sprawdzać sprawdziany, jeśli od 8.00 do 17.20 każda sala w szkole jest zajęta przez klasę?

Re: Podwójny rocznik-mam już dość!

U nas cała klasa 7-latków, 20 osób w klasie, a rok wyżej klasy wypełnione i dwa razy ich więcej. Wahałam się czy zatrzymać córkę, ale teraz widzę, że to był dobry krok. Emocjonalnie nie była gotowa na szkołę jako 6-latka, mimo tego że potrafiła już dość dobrze czytać.

Re: Podwójny rocznik-mam już dość!

wstyd. A jak ktoś marzy o zawodzie, to może zdać maturę (przecież to wiedza bardzo podstawowa, 20 lat po maturze nadal jestem w stanie zaliczyć w miarę przyzwoicie nawet te przedmioty, które nie były moim konikiem i od matury nie miałam z nimi większej styczności) i zrobić policealne studium - zarówno

Re: Warszawianki - LO

Sprawdzam i patrzę pierwszą klasę w Staffie w tamtym roku 142 (cześć z hiszpańskim) i 133 z niemieckim, a teraz po gimnazjum 161 i 152, czyli 20 punktów więcej...

1 2 3 4 5 6