wyszukiwanie zaawansowane
31 320 wyników w czasie 671 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Doda otworzyła w Warszawie salon rozpusty

cóż co innego takie "pseudopedalarnie" a co innego prawdziwej klasy kluby jak słynna utopia, gdzie wpuszcza się tylko znane gwiazdy filmu, dziennikarstwa i muzyki

A po co zwalniać

Tworzyć mniej liczne klasy, zamiast 30-34 uczniów po 20-25 w klasie, a nawet mniej.

Co znaczy wedle ciebie opustoszała szkoła?

Lekcje maks do 15 i klasy kilkanaście do 20 uczniów? Dla was neoliberalnych talibów w imię oszczędności szkoły tak zagęścić by zajęcia odbywały się od 7 do 20, a klasy liczyły po 40 i więcej uczniów.

Zdjęcia:

Re: Czy ktoś chodził do dr.MIZGIERTA

. b1.lilypie.com/vU3Dp2.png"%20alt="Lilypie%201st%20Birthday%20Ticker"% 20border="0"%20width="400"%20height="80"%20/></a>

Re: odpowiadam

Gość portalu: robert napisał: > o ile mi wiadomo, to 500 jest w S i CL. W SL i E są wersje 476. Pozdro. W SL55AMG - 500KM www.mercedes-benz.de/mbd/tg03/0,3408,C20_5_22_1D,00.html? A w E55AMG

Re: nie znam gościa ale sie plącze w zeznaniach

110 trwa ok 3 sekund, ale juz kolejne 20mph (od 110 do > > 130) trwa również 3 sekundy !!!!!!!! Ciekawe jak on to zrobił? Skok > nadprzestrzenny? A kierowca to Han Solo? gosc ma turbo wiec wszystko jest mozliwe (chodzi o skoki predkosci), moze wplyw ma tez zestopniowanie

Pomożemy ;)

: www.alergologia.amg.gda.pl/SEKCJA%20DERMATOLOGICZNA.htm bo zdaje się jesteś z Gdańska? Jest tam cała masa cennych adresów mailowych, do kogo się masz zwrócić ze swoim problemem i nawet jeszcze to: www.alergologia.amg.gda.pl/ Działaj i nie przejmuj się. Będzie dobrze, tylko znajdź

Re: Podejrzenie boreliozy pomocy

a ja sobie zrobilem Myco Pneumonia Przeciwciała w kl. IgG 122,27 / norma do 20 IgM 0,12 - norma do 20.

Re: Ilu w klasie???

W podstawówce to nie pamiętam.... a w gim. 1 klasa - 20 osób 2 klasa - 19 osób :-P

Re: Ilu w klasie???

w 6 klasie było nas 28 xd a teraz jesteśmy podzieleni w gimnazjum i jest nas 20 ;)

Re: Z medycyną będą za pan brat

Po pierwsze odpowiadając na opinię gościa AMG ma około 20 klinik więc 2 osoby więcej to nie jest dziki tłum i chyba nie był dawno w szpitalu . pełno tam ludzi którzy są samotni i czekają na chociaż chwilę zainteresowania .Sądze również a propos chłopaka ważne że chce się odbić od dna.

Re: 2616 kilometrów na jednym baku!

sa 2 szkoly, wg jednej jestes bogaty bo oszczedzasz, a wg drugiej bo zarabiasz, ja wybieram jasna strone mocy i zarabiam... i naprawde mam gdzies ile mi pali woz nastepnego kupuje merola sls amg wg producenta pali 13 czyli ponizej 20 sie nie zejdzie zeby miec z jazdy odpowiednia jakosc.