wyszukiwanie zaawansowane
586 752 wyników w czasie 3 712 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

tylko ze jedna ampulka ma 20 ml

Czyli ma w sobie tyle tej kofeinki co 2 redbulle, albo 2 podrowki redbulli z biedronki po 2zl. A 10 ampulek speed8 kosztuje 75zl. Sami sobie przeliczcie co jest bardziej niebezpieczne i jak dajecie sie manipulowac pismakom

Re: tylko ze jedna ampulka ma 20 ml

jarko20 napisał: > Czyli ma w sobie tyle tej kofeinki co 2 redbulle, albo 2 podrowki redbulli > z biedronki po 2zl. A 10 ampulek speed8 kosztuje 75zl. > > Sami sobie przeliczcie co jest bardziej niebezpieczne i jak dajecie > sie manipulowac pismakom

Kto mi poradzi ? Mam tylko 20 GODZIN !!! (początek wątku)

Pomóżcie... Jutro o 17 spotykam się na negocjacjach cenowych i chcę powiedzieć tak/nie sprzedającemu. Systuacja ma się tak: interesuje mnie kawalerka w centrum Wrocławia (ścisłe centrum)- 32 metry za 192.000 Zalety: nowe budownictwo (2001 rok) Zalety: to tanio jak za metr - równe 6000, co

Re: Kto mi poradzi ? Mam tylko 20 GODZIN !!!

scisle centrum to szeroko pojeta sprawa :P heh wydaje mi sie ze jak na kawalerke, jesli faktycznie jest w dobrze zrobionym bloczku/plombie 6tys za metr to dobra cena... jesli bedzie nizsza to niewiele i niekoniecznie w dobrej lokalizacji, sam musisz odpowiedziec sobie na pytanie czy TO akurat miesz

dokonali wiele a mieli tylko 20 lat

. wytyczono linie metra a było to tylko 2o lat po wojnie, po rozbiorach w okresie Najwiekszego Kryzysu Światowego

Re: dokonali wiele a mieli tylko 20 lat

Naprawdę wiele czyli Gdynię i COP. Co jeszcze? Nie zapomnij ze decyzje o budowie COP i Gdyni podjął socjalista Piłsudski. Endecy tak jak dzisiaj w imię honoru,boga i ojczyzny starali się jak mogli w tym dziele rządowi RP przeszkodzić.Dlatego Marszałek określał ich mianem "wszy."

Zdjęcia:

A premier powinien mieć 20-cioro dzieci :)

-- ____________________________________ www.tusk.com www.tusk.org

Re: spoko ! ten debil jest jeden, tylko ma 20

nickow :):):)

hehehe, a ja mam tylko 20km :D

kiedyś Ci zrobię nalot! :D -- Komitet Pomocy dla Zwierząt

symbol czystości, to jedna na 20 może mieć tylko

welon na głowie a poza tym to wianek ma dziewica, nie welon -- cały nasz świat :) Mały i Mała szczęśliwa ludziom i

A kto będzie miał emeryturę za 20 lat

Jak coraz większe bezrobocie, a ci co pracują, to często dorywczo, na czarno, czy na umowę o dzieło. Będą gigantyczne kolejki po darmowe posiłki, a nie powszechne emerytury.

Re: Młody rynek dla starych ludzi

TELESKOPY, SUPER HAMULCE,PRZERZUTKI 20-30-TO BIEGOWE,A W WÓZKU TYLKO OBNIŻONĄ WAGĘ (ALUMINIUM).

A kto wymyślił? Ale mówmy tylko o ostatnim 20-

-leciu! trzymilionowy.post napisał: > To twierdzenie zostało mu kłamliwie przybite przez dziennikarzy. > On tylko z przypadku zajmował ważne miejsce i myśl poprzedników > tfurczo rozwijał. -- A Irasiad coś dzisiaj bardzo zdenerwowany.

Re: A kto wymyślił? Ale mówmy tylko o ostatnim 20

Z dziennikarzy?

Dziecko umiera a on ma jechać 20 km /h

Ludzie co wy piszecie karetki wożą chorych każda minuta się liczy. Ile razy we Wrocku karetka nie może przejechać bo albo ktoś drogę zajedzie albo nie ustępuje się. A w Legnicy jak polowali na stłuczki aby wyłudzić kasę ? to wszystko wina zwykłych kierowców. Widzisz karetkę czy coś zatrzymają się

1 2 3 4 5 6
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.