2 098 wyników w czasie 2 264 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Mercedes A140 (początek wątku)

Czy ktos ma jakies doswiadczenia z tym autem? Jesli tak to prosze o wpisy bo zona mnie o cos takiego meczy. Nie interesuja mnie filozoficzne opinie typu "kup lepiej...." itp.

Re: Mercedes A140

Dzieki za opinie. Dealer twierdzi, ze jest 6 glosnikow a od siebie dorzuci jeszcze przyzwoite radio.

MERCEDES A140 - CO SĄDZICIE? (początek wątku)

zastanawiam sie nad kupieniem mercedesa A140. macie jakieś doświadczenia? rocznik 1998. dziękuję za wszelkie opinie.

Re: MERCEDES A140 - CO SĄDZICIE?

mamba25 napisała: > pozdrawiam i dziekuje za wszystkie opinie. Ależ nie ma za co. Po to jesteśmy. -- Dlaczego ,poza kilkoma przpadkami, nigdzie na świecie nie jezdzi sie na światłach w słoneczny dzień nie wspominając o istnieniu takiego nakazu ????

MERCEDES A140 -CO MYŚLICIE? (początek wątku)

zastanawiam sie nad kupieniem mercedesa A140. macie jakieś doświadczenia? rocznik 1998. dziękuję za wszelkie opinie.

Re: MERCEDES A140 -CO MYŚLICIE?

no właśnie. cena jest b. dobra, tylko opinie są bardzo sprzeczne...a wiesz coś o tym, że jest awaryjny?

Zdjęcia:

A klasa - opinie (początek wątku)

Jechałem krótko A 140 L, rozmawiałem z właścicielem A170, był zachwycony. Wnetrze wersji L rzeczywiście obszerne. Prosze o opinie, szczególnie właścicieli.Pzdr.

Re: A klasa - opinie

Gość portalu: zenek napisał(a): > Jechałem krótko A 140 L, rozmawiałem z właścicielem A170, był zachwycony. > Wnetrze wersji L rzeczywiście obszerne. Prosze o opinie, szczególnie > właścicieli.Pzdr. Nie jechałem tym jako kierowca, lecz pasażer. Moja opinia - trochę bez sensu

Re: 140 recenzji a licznik bije

adept44_ltd napisał: > ależ oczywiście, wszystko, co nie zgadza się z głoszonymi przez Pana opiniami, > to krótkowzroczność... > > niemniej, dziękuję za dowcip tygodnia i to już w poniedziałek... Proszę bardzo.

Re: 140 recenzji a licznik bije

ależ oczywiście, wszystko, co nie zgadza się z głoszonymi przez Pana opiniami, to krótkowzroczność... niemniej, dziękuję za dowcip tygodnia i to już w poniedziałek... A dlaczego do tej pory nie emigro > wali? Ano dlatego, że to w Polsce a nie gdzie indziej był boom edukacyjny i cał

Re: Opinie na temat Mercedesa W140 (poprzednia

Gość portalu: Grzeniek napisał(a): > Interesują mnie opinie na temat awaryjności i kosztów utrzymania Mercedesa > W140, szczególnie starszych modeli - roczniki: 91-93. Generalnie super auto, ale z tego co wiem, to S350 turbodiesel miał w tych latach chorobę wieku dziecięcego

Kodak C140???

A czy ktoś może coś powiedzieć o tym modelu: Kodak C140. Oto skrócony opis techniczny: Aparat kompaktowy o rozdzielczości 8.2 MP z kolorowym wyświetlaczem o przekątnej 61 mm (2.4 cala). Obiektyw z 3-krotnym zoomem optycznym. Ponadto w urządzeniu zastosowano system wykrywania twarzy oraz redukcję

Re: Co sądzicie o Mercedesie A140??

wiecej rzeczy zeby sie przyczepic, samochod bardzo sprytnie pomyslany i posiada dobra opinie.

Re: Wybór 140 KM

Dziękuję za już ale proszę o jeszcze! Decyzję muszę podjąć do przyszłego tygodnia. Chwalicie silnik o mocy 140 KM z pojemności 1.8, nie wzbudza entuzjazmu diesel 1.6, a zupełnie bez opinii pozostał silnik 2.0 - też 140- konny. Dlaczego ? Czy lepiej mieć te 140 KM z mniejszej pojemności czy też

S e a t A l t e a 2.0 140KM - proszę o opinie (początek wątku)

proszę o opinie , spostrzeżenia i własne uwagi dotyczące tego autka( spalanie, prowadzenie, awaryjnośc) z góry dziękuje.

1 2 3 4 5 6