5 wyników w czasie 212 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Autokomis Rakowski -opinie

do autkomisu drogi, panie niech pan nie pieprzy głupot właściciele komisów kręcą takie wałki że głowa boli nie piszę piszę o pańskim szrocie dziwnym trafem w większości wystawianych aut przez komisy przebiegi są na poziomie 140-150 tyś km dziwne prawda z roczników różnych różnistych chciałem

Re: Wróciłem dzisiaj z Kos....

230zł za tydzień 2 os. Znalazłem rownież hotel z basenem w Kefalos z HB 140 GBP/2os tydzień Wbrew powszechnym opiniom ,ze rezerwując na tej stronie trzeba być rezydentem UK i jak nie odznaczy się tego w regulaminie ,nie poda się kraju PL, adresu zamieszkania,akceptacji warunków, to rezerwację

Re: Tu chodzi o Czechów

Moja opinia o ukłądzie jezdnym i zawieszeniu poloneza nie pochodzi z gazet. Miałem do niedawna r94. Przejechałem nim ponad 200 tyś. Zarówno silnik - skrzynia-most jak i zawieszenie bez poważniejszych usterek. A silnik 1600 gle miał 86 KM i bez trudu ciągnoł 130-140/h choć trzeba przyznać że

Zdjęcia:

Re: Na Radpec nie ma mocnych cd

: ten fachowiec od myślenia ma władze miejskie, do udzielania informacji rzecznika, a na pieniądze portfel. - stanowisko pana prof. S. Makowskiego, który jako ekspert „Beture”, przewodniczący rady nadzorczej Radpec akceptował modernizację kotła WP-140 zmierzającą do

Na Radpec nie ma mocnych. (początek wątku)

Radom”. Uważny czytelnik, przygotowany merytorycznie bez trudu zauważy, że opinie koreferentów są różne. Pan profesor S. Mańkowski bez zastrzeżeń bardzo wysoko ocenia opracowanie „Model organizacji usług ciepłowniczych dla gminy Radom”. Pan doktor K. Głowacki stwierdza: a. cytat