6 wyników w czasie 416 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Panowie, potrzebuję opinii co do przyszłego a

LM mos2 ok 140 za bańkę. Nie wiem ile inne bo temu jestem wierny dość długo. -- Lepszy mały ale własny i z przodu niż duży ale cudzy i z tyłu...

Re: Ciekawa opinia o 3cylindrowych silnikach...

to samo było z oplem i silnikiem 1.8 115 KM 125 KM 140KM i oczywiscie wersja 115 KM była najdynamiczniejsza w codziennej jezdzie a 140 KM to krowa. Ale za to emisja spalin coraz mniejsza. -- Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich

Re: rozgladam sie

zadałem to samo pytanie w serwisie podobno 170KM + 4x4 = gwarantowane problemy z dsg ale to opinia serwisu a nie speców od czipowania. a 140 KM w tym aucie to zdecydowanie za mało -- Kochanie. Jubiler już był zamknięty. Ale kupiłem Ci jogurt.

Zdjęcia:

Re: habudzik ladne schodki - jak zawsze :-)))))

motocykla kiedy 1200 ccm wkręca się na II na 11 tys obrotów i na liczniku mam 180 :) i wisi mi że wtedy maleństwo spala koło 10l/100 a jednocześnie uwielbiam to że jak zatankuje vectrę to jadąc spokojnie do 140 robię koło 1000 km za ok. 220 pln bez problemu. Oczywiście przyjemna była również jazda

Re: Forek 2.0XT

trasie. Dobrze znosi gaz. To opinia użytkowników. Bezstopniowa skrzynia umożliwia (jak sie chće) bardzo ekońomiczna jazdę. Przy okazji - ten forek nie ma stałego napędu na 4 koła. Z drugiej strony można takiego forka wyrwać za cenę poniżej 140 tys (xt) a wtedy już nie patrzy sie na jakosc wnętrza. To

Vectra 1.9 cdti w podróży (początek wątku)

zrewidować opinię że zjezdzamy z góry na tym biegu na którym podjezdzaliśmy. Po prostu na IV biegu silnik praktycznie nie hamuje z góry i trzeba było się posługiwać III a nieraz i II. Nawet podjazd na Trasę Fogaraską był robiony bez problemu na III a zjezdzałem na II całą drogę. Tradycyjnie okazało się