11 wyników w czasie 300 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Bez doktoratów z ekonomii na KUL. Nie poprawi

studiowania tego przedmiotu na KUL-u jest coraz mniej (na 100 miejsc ok. 60 osób, a na UMCS pełne 140), a im mniej chętnych tym więcej studentów słabszych.

Re: i co na to nasz Ekscelencja Życiński?

Gość portalu: qq napisał(a): > Ciekawy jestem jaka byłaby opinia Ekscelencji Demagoga gdyby > dowiedział się, że do czasów Voltera kościół w imię krzewienia > chrześcijaństwa wymordował ok 140 mln ludzi. Myślisz, że on nie wie o tym??? Na tym właśnie polega chrześcijaństwo

Re: "Polityka": Airport Lublin i stadion to przyk

No tak - wyrocznia "Polityka" przemowila i rozjasnilo sie nagle wszystkim . Moze zacznij czytac fakty i mity . A co do stadionu - przyznaj szczerze kiedy widziales gre Motoru na zywo ze takie opinie glosisz?? ( nie twierdze ze graja dobrze czy zle pytam z ciekawosci ) . Skad masz oficjalne info

Zdjęcia:

Działkowcy: ogródków nie oddamy

zwrocie nieruchomości, po zasięgnięciu opinii rzeczoznawcy majątkowego. Zwrócone odszkodowanie + wartość nakładów powinien otrzymać Prezydent Miasta Lublin (art. 140 ust. 1) i rozliczyć się z działkowcami w ramach prawa w oparciu o które działkowcy użytkowali działkę. Proste :D

Re: ginekolog?

Niestety nie mogę się podpisać pod pozytywną opinią na temat Dr. Jagniątkowskiej. Każda z trzech wizyt jakie u niej miałam trwała zaledwie kilka minut (2 były 7 minutowe z badaniem (700zł) i 1 15 Min z USG (140zł). 10 zł za 1 minutę cennego czasu Pani Dr - poza tym na moje ptyania odpowiadała

Re: Prezydent Lublina ostro gani "Politykę". "Jes

W Elblągu miejscowego Żuka pogonili za bezsensowne inwestycje. A wiocha Lublin siedzi cicho i przyjmuje bezczelne słowa Żuka za święte. A tu powinno być CBA, bo wiadomo że inwestycja 140 mln zł to jest conajmniej 10 procent odsypu , a potem na stadionie będzie kilkadziesiąt miejsc pracy dla swoich

Re: Pożegnanie motocyklisty

siebie a wy samochodowcy wybijecie cały przystanek autobusowy. I jeszcze jedno jak jedziecie 140 to ile razy patrzycie w lusterka wsteczne? A to że w mieście wy stoicie w korkach a motocykl przejeżdza to was chyba najbardziej drażni? PAMIĘTAJCIE nie każdy motocyklista to bandyta bo jeśli będziemy

Re: Montownia fryzur

dobrego, profesjonalnego stylisty trafiliśmy na Montownie Fryzur ul. Żelazna 28/30 Warszawa, wszyscy polecali pana Jacka, ale ponieważ jest to osoba zajęta która już ma komplet klientów i nie przyjmuje nowych została nam polecona przez pracownicę zakładu pani Danuta. Poczytaliśmy trochę opinii na

Re: Montownia fryzur

opinii na forach i pomimo złych i dobrych postanowiliśmy porozmawiać z panią FRYZJERKĄ (bo styliście to mogła by jedynie nogi rano obmyć) i zobaczyć co nam powie o fryzurze ze zdjęcia, czy z włosów mojej ukochanej da się taką zrobić. Już od wejścia pani Danusia miała jakieś fochy, ale mówię nic

ciag dalszy wypowiedzi

. Prezes Lewartowicz zapewnia, że przyznana na ten cel suma wystarczy na sfinansowanie zakupu każdej ilości ziemi, którą zaoferują rolnicy do sprzedaży, a która jest przewidziana pod tę budowę. Port Lotniczy Lublin-Niedźwiada ma zajmować obszar 260 ha ziemi, która należy do 140 właścicieli. AŁ Kurier

Re: Powtórka :lotniska Swidnik <-> Niedzw

założenie w tym miejscu lotniska, a cztery lata póź¬niej do Urzędu Marszałkowskiego wpłynęło pismo wiceprzewodniczącego ds. technicznych Urzędu Lotnictwa Cywilne¬go podtrzymujące to zezwolenie w mocy. Urzędowi Marszałkowskiemu udało się również zdobyć pozytywną dla Niedźwiady opinię