6 wyników w czasie 209 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Czytelnik: Olsztyn nie ma czasu na korki

> ok. 100 000 do nawet (ostatni rok) 140 000 km. Moge co nieco > powiedzieć jak i gdzie sie jeździ... > W Olsztynie najgorzej (to nie tylko moja opinia) Właśnie jeździ. W Wawie, Wrocławiu, Łodzi czy Krakowie to się stoi. Wolę gorzej (nawet naj) jechać niż dobrze stać (w

Miasto rozpoczęło bój ze szpetnymi reklamami

Może wreszcie spadł komuś z rausza na łeb kawał tynku albo pobito mu syna nocą i Pan Prezydent i ta d...a Rada Miasta przejrzeli wreszcie na oczy i zauważyli, że olsztyńska starówka to obrzydliwa, stara, białoruska melina...? Może podsłuchali opinii 140 gości z Niemiec wytykających władzom

Re: Czy Prezydent Rzeczypospolitej Aleksander Kwa

(to jego prawo konstytucyjne-art.54.1.) i to co powiedział nie jest przekroczeniem konstytucyjnych uprawnień.Poza tym wątpliwe jest aby znalazło się 140 parlamentarzystów,którzy chcieliby wnioskować o postawienia p.Kwaśnieskiego przed TS(a do postawienia go przed TS wymagana jest uchwała ZN podjęta

Zdjęcia:

Tanie miasto sterowane gazetą (początek wątku)

. Po dyskusji odniosłem jednak wrażenie, że największym problemem, z jakim przyszło się wziąć nieszczęśliwie za bary jest teoria Parkinsona - nie tego od choroby, ale tego od organizacji pracy. Teoria ta mówi, że wystarczy zatrudnić 100 urzędników, a sami zapewnią sobie pełne ręce roboty. Do takiego

Chanson triste

. I dla nikogo nie było to problemem. Ojciec prefekt powiedział mi, że jego „zadaniem nie jest pilnowanie dziewictwa uczennic. Urodzi, a edukacje dokończy w innej szkole. W opinii nie będzie o tym wzmianki”. We Francji szkoły prowadzone przez wyznania różnią się od publicznych poziomem a

Re: Ja spamiętałem bzdury i obiecanki, proszę bar

potem i konstytucyjnych) progów zadłużenia. Tymczasem realizacja wielu z powyższych obietnic nie skutkowałaby nadmiernymi wydatkami, a niekiedy nawet poważnymi oszczędnościami. Prezentuję powyższe zestawienie obietnic wyborczych, aby ułatwić pracę dziennikarzom oraz przypomnieć opinii publicznej, z