5 wyników w czasie 214 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: SUV - opinie

do kolejnego. Akurat mnie zaden sie "nie psul". Japonskie tez sie czasami psuja, a co gorsza tak samo ulegaja wypadkom i wtedy tragedia. Bo cena czesci. W mojej rodzinie wlasnie po 3 latach uzytkowania, po gwarancji w Hondzie CRV zepsul sie jakis sensorek -cena 500dol. Element ten

Re: SUV - opinie

Mercedes, BMW czy Acura sa poza naszymi mozliwosciami finansowymi. Mezowi bardzo spodobalo sie Volvo i widze, ze w tym kierunku zmierza. Ja dalej obstaje czy Hondzie a Highlander (choc ma bardzo dobre reviews) jakos w ogole mi sie nie podoba (wizualnie oczywiscie bo moja wiedza na temat

Re: Co myslicie o Portland Oregon?

I ja dolaczam sie do pozytywnych opinii o Oregonie. Mieszkam nie w Portland a w Eugene (okolo 2 godz. drogi na poludnie od Portland, ok. 140 tys. mieszkancow), i zgadzam sie z ania_2000 zupelnie, stan dla ludzi ktorzy lubia 'outdoors' - jest tu bardzo zielono i bardzo ladnie wiosna, latem i

ubezpieczenie (początek wątku)

Witam wszystkich Bywam tu u Was od pewnego czasu, mam nadzieję, że kiedyś, może niedługo, będę mogła skorzystać z Waszych dobrych rad i opinii o miejscach i życiu w U.S.A Ale nie o tym chciałam. Był tu taki wątek, komentujący dane ze strony internetowej Freestylera

Zdjęcia:

Re: To cała poprzednia dyskusja o Advance Parole.

allowed dual nonimmigrant and immigrant intent. Therefore, on the H1B visa application that you will submit to the consulate, you should answer truthfully "YES" as to whether a labor certification has been filed on your behalf. As the I-140 or I-485 has NOT yet been filed, you can truthfully