8 wyników w czasie 231 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Woda stawia większy opór --->

, cierpiela nieposzlakowana opinia itd. zastanowicie sie czy jak ojciec zabije dziecko a matka tego dziecka wybaczy swojemu mezowi to czy sad powinen to wziasc pod uwage i dac miejszy wyrok - parodia, a tak jest w tym przypadku. jakis babski mutant przegina pale samochodem i jeszcze cala polska

10 latek skoczył na Krokwi 135 m!!!! (początek wątku)

135 metrów 10-latka na Wielkiej Krokwi! 01.09.2004 21:07 10-letni Klemens (zdrobniale Klimek) Murańka otarł się na pokrytej igelitem Wielkiej Krokwi o rekord obiektu (140 metrów) należący od 18 stycznia 2003 roku do Niemca Svena Hannawalda, lądując zaledwie pięć metrów bliżej! Wokół

Re: Lista wyjaśnień, tłumaczeń i uprawiedliwień;)

ile powinien, ale co to jest za jedzenie?? chyba nie najlepsze, bo zatruć była masa... tak naprawde tłumaczą się wszyscy, tylko my nie znamy jedynie opinie naszych. a nawet Hermann Maier stwierdził, że przegrał złoto z Aamodtem, bo trasa supergiganta była za krótka... ;-)

Zdjęcia:

Re: Do Wilta

-nic, Niemcy-kodowane,znienawidzone przez Niemców Premiere) Zresztą nie zawsze to co się nie podoba większości ("szerokim reszą") jest złe a i nie wszyscy przejmują się opinią publiczną (patrz SLD ;) Co do tych spraw "dominacji" to w tym sezonie jakby było można to by nie przyznano MVP bo nikt się tak

Do krytyków Dudka, Małysza i o poziomie forum (początek wątku)

napisze o Hannavaldzie? Hę? Ja powiem tak. Każdy ma swoją opinię na temat Małysza, ale każda jest subiektywna. Niech wiec przemówią liczby: A liczby mówią jedno. Kiedy porówna sioe odległości uzyskiwane w tym czy poprzednim sezonie przez Małysza widać jasno iż rzeczywiście skacze trochę bliżej

Re: NBA 2003-04: forumowe prognozy ;-)

mial o tobie taka dobra opinie ... a ty sie tak czepiasz i naginasz ) ) fakty :-) ) ) Mam tu nieco odmienne zdanie; ale to pokaże dalsza część postu. ) to ja dalej sprecyzuje o jaki fakty mi chodzi ... ) Czyli: ) 1) Dwaj nowi starterzy nie potrzebują czasu na zaaklimatyzowanie się

Nast. tura - cz. V

lata 90., nawet gdybyś (swoją drogą ciekawe podejście jak na fana NBA...) życzył sobie, żeby było inaczej. A przy tym wciąż brakuje odniesienia się do mojego kolejnego argumentu; czemu wszyscy dookoła, łącznie z Olajuwonem, uważają Shaqa za wielkiego? Przecież zgodnie z Twoją logiką opinia

Re: Niech będzie - koniec polemiki

wynik mojego świadomego wyboru, a nie ślepego podążania za opinią ) większości - a tu nagle Jordan ma być abslutnym królem. Ciekawe czemu... Temu, że nim jest. Przecież tu nie chodzi o te cholerne statystyki. Nie potrafisz zauważyć jednej prostej rzeczy. Michael Jordan nie tyle jest ceniony i