105 wyników w czasie 1 934 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Przedszkole nr 140, ul. Kaukaska/Warszawa (początek wątku)

Witam, czy ktoś może coś powiedzieć o powyższym przedszkolu. Moje dziecko się tam zakwalifikowało, a nie było przedszkole 1 wyboru. Będę bardzo wdzięczna za wszystkie opinie. Pozdrawiam.

Re: 140 km/h prezesa :D

Z "Polityki": stasieku pisze: 2011-08-28 o godz. 15:10 Adam Szostkiewicz Powtarzam swoją opinię od czasu wyborów prezydenckich. Kaczyński nie chce władzy. Nie ma kompetentnych ludzi i ma świadomość, że nawet roczny powrót do władzy, oznaczałby dla PIS zejście w niebyt polityczny. A

Re: V LO, czyli 140 lat przodującego Zakładu

> To dyrektor i kadra sprawia ,że szkoła jest tym czym jest . Mylisz się, to uczniowie sprawiają, że szkoła jest tym czym jest. Kadra i dyrektor jedynie to umożliwia/ułatwia. > A co tych uczniów przyciąga w takim razie? Opinia. Duża szansa, że w kolejnym roku wiele się nie zmieni i

Zdjęcia:

Re: Gabinet Twój Styl - opinie

Ostatnio byłam na farbowaniu krótkich włosów nowa farbą Loreal INOA czy coś takiego. Gdy wcześniej pytałam jaka będzie cena Pani rzekła 120-140 złotych. no to się umówiłam. Gdy przyszło do zapłaty (bez strzyżenia ,bez stylizacji ,bez preparatów do układania) okazało się ,że usługa kosztuje 190zł

Re: restauracja podzamcze - opinie

My mieliśmy wesele w restauracji Podzamcze w Tarnowie w tym roku w wakacje. Generalnie polecam. cena 140 zł/osoba. Bardzo fajne miejsce na wesele 60-80 osób. Wystrój bardzo ładny, czysto. Jedzenie dobre. Fajne rozdzielenie sali jadalnej od tanecznej - siedząc przy stołach można patrzeć na salę

To nie opinie tylko jawna manipulacja

jakies kłamliwe dane o taniej zywnosci w Polsce kiedy ta zywność kosztuje juz tyle samo a nawet jest drozszA (TA SAMA JAKOŚĆ) Przytaczali tam nawet ceny jabłek (TOTALNIE ZMANIPULOWANE) a się okazało ze w Polce one podrożały o 140% w ciągu roku. Ogólnie ceny zywności w Polsce rosną chyb najszybciej na

Re: Renault Megan 1,5 dci -opinie

,tak na marginesie to problemy mają wszyscy producenci . Jeżeli układ wtryskowy w 1,5 dci wytrzymuje powiedzmy 140 tys km i do naprawy to i tak to sie to opłaca . Przyjmując różnicę w spalaniu około 3 litrów pomiędzy benzyną a silnikiem 1,5 dci

Re: Renault Megan 1,5 dci -opinie

To powiedz koledze żeby sobie kupił Poloneza. Tam nie da się nic spieprzyć. Jest takie powiedzenie "gó... chlopu nie zegarek". Napisałem ci powyżej jak się sprawuje 80, a łącznie w przeciągu 6 lat grubo ponad setka Meganek. I jakoś żadna z tych osób (a mówimy o osobach tłukących po 140 000km w

Re: Primera Division. Skrajne opinie po kolejnej

Europie? To raczej właśnie taka Walencja czy Atletico może tak powiedzieć. Bo w porównaniu do RM i FCB dostają grosze, a też chcą się w Europie pokazać. No i skoro mowa o Europie. RM i FCB dostały za transmisje ile? Po ok. 140mln Euro? A ile dostał MU, mistrz Anglii - chyba około 60-70mln (o, znalazłem

Re: Primera Division. Skrajne opinie po kolejnej

piłkarzy lekceważenia rywala takimi tekstami jak np. "walczymy o utrzymanie w lidze". Co do pieniędzy za LM to kompletne bzdury napisałeś. 140 mln to za całą LM Barca z Realem nie dostały. MU dostał najwięcej Chelsea jest na 3 miejscu. A tak to wygląda szczegółowo: MU 53,1mln;FCB 51mln, Chelsea 44,5mln

Re: Opinie o siedleckich,deweloperach , jakość,ce

Mam mieszkanie kupione od siedleckiego "dewelepera" - jak dobrze poszperać to można znaleźć w archiwum Forum Gazety moją opinię na temat wykonanych prac i sposobu zarządzania wspólnotą przez małżonkę onego. Napiszę więc, że najtaniej wychodzi - zdecydowanie - budowa własnego małego (około 140-150 m

Re: Ambasadr Sala weselna Sławno-proszę o opinie

Miałam tam wesele na 140 osób i było ciasno. Brakowalo talerzy, szklanek, a o filiżankach nawet nie wspomnę (jest22szt). Dekoratorką wnętrza chyba była sama właścicielka, gdyż filary są zielone, krzesła bordowe, a ściany pomarańczowe i do tego bardzo brudne. Wieś tańczy i śpiewa! Właściciele

1 2 3 4 5 6