117 wyników w czasie 2 535 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Autor chce budować 140m. a nie ksiądz!

zupełnie nie zna ale jednak nie tak bardzo. Księża tak jak i inni ludzi są różni - jedni są zachłanni, inni ideowi, jeszcze inni leniwi albo głupi. Każdy jest inny. Tak się składa że mieszkam niedaleko (choć to nie moja parafia) i znam zarówno kościół, księdza jak i opinie ludzi, którzy mają z nim do

Re: Restauracja PATIO; Wasze opinie

korkowego nie ma a kwotę mogę podać w przyblirzeniu 120-140zł ;)

Re: Wałęsa ma papiery na 140 donosicieli

A ci, co mu metodą: "donos na donosie, na donosie donos, a na tym donosie - jeszcze jeden donos" próbują zbudować zasr..ną opinię, z braku dowodów posługują się prymitywnymi trickami, by wywołać skojarzenia Wałęsa -> Lech ->Bolek, a większość ludzi nie czyta "drobnego druczku". Jak to

Re: Wałęsa ma papiery na 140 donosicieli

kum.z.antalowki napisał: > A ci, co mu metodą: "donos na donosie, na donosie donos, a na tym donosie - jes > zcze jeden donos" próbują zbudować zasr..ną opinię, z braku dowodów posługują s > ię prymitywnymi trickami, by wywołać skojarzenia Wałęsa -> Lech ->Bol > ek

Zdjęcia:

Re: Przedszkole nr 140, ul. Kaukaska/Warszawa

pytanie w taki sposób, że samo się cisnęło. Po czym uznałaś za słuszne drążyć moją hipokryzję. Ja nie muszę być hipokrytką. Ja mam w nosie ludzką opinię. I jeśli ktoś mnie wymieni z nazwiska, to niezależnie od tego, czy pozytywnie, czy też nie - jest mi to najdokładniej obojętne. Niezależnie od tego, czy

Re: Jobman agencja pracy -opinie ???

ja dostałem za cały meisiac pracy 140zł to sa oszusci znajomego tez tak oszukali !!!!!! nałozyli kare 150zł niby za nie przyjscie a 2 tygodnie wczesniej mowiłem ze koncze wiec wszystko zgodnie oszusci dopuki sie pracuje jest ok jak sie odchodzi oszukuja

Re: JMDI opinie

podwyżką, a jak mi się nie podoba to mogę umowę rozwiązać. nie podobało mi się. dla nowego klienta - a przecież wątek na forum założyła osoba, która jest potencjalnym klientem - najtańsze pakiety internet plus TV to w UPC teraz minimum 115 zł miesięcznie. z Canalem+ to już by było ponad ok. ponad 140. tak

Re: Zmywarki BEKO - opinie

Witam, ja też posiadam sprzęt tej firmy, pralkę lodówkę i mikrofalówkę a od 2miesiecy zmywarkę i nie mam żadnych problemów, rodzina też kupuje ten sprzęt. Zmywarkę ma model dis5831 45cm w porównaniu z Bosch spv50e00u taka sama a do tego 140zł taniej i 3lata gwarancji więcej i 1kpl naczyń więcej

Re: djjano proszę o opinie

2 tygodnie temu dj jano grał na moim weselu. za oknami śnieg i mróz, a na sali ogień. 140 osób od 2 do 90 lat i każdy znalazł coś dla siebie. parkiet był pełen. bawiliśmy się do białego rana. to za co najbardziej należy go pochwalić, to fakt że poprowadził imprezę dokładnie tak jak chcieliśmy

Re: Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie -opinie

Taka specjalność ruszyła ostatni raz chyba 2-3 lata temu, potem nie było chętnych, bo nie jest najłatwiejsza, a wszyscy podobno wolą "turystykę międzynarodową" lub "przedsiębiorczość w turystyce", więc nie ma pewności, ale ogólnie te specjalności też są ok. Jakie są specjalności możesz sprawdzić po

Re: Renault Laguna I (1993-2000) - opinie Moto.pl

A ja mam Lale 2.0 8V w automacie, zagazowana. Przebieg 140 tysi i automacik do wymiany, straszny badziew:( Poza tym, nie mam zadnych zastrzezen co do tego auta, komforcik, cichutko i bezproblemowo. Jezdze nia od nowosci.

1 2 3 4 5 6