54 wyników w czasie 2 368 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: 3 prawdy o kobietach - czyli klasyka decepcji

się potrafi. A sugestię, że ważna jest jakość tego wykształcenia wyniuchałaś? > A Twoje srodowisko to ta lepiej wyksztalcona mlodziez? To ile Ty masz lat ? Tyle lat, że jestem w stanie pomagać tej lepiej wykształconej młodzieży:)

"Przeżyć : Metoda Houellebeqa" - kilka słów a'prop

udało mi się obejrzeć :] ciekawa rzecz ! Forma wygląda tak, że rockman Iggy Pop czyta fragmenty esesju Houellebecqa o "sensie cierpienia i jego znaczeniu dla sztuki", a do nich dopasowywane są opowieści o losach trojga artystów, Anne-Claire, Jerome'a i Roberta, które idealnie korespondują z

Re: Byłybyście za?

olena.s napisała: > ale auto jest zwyczajnie wygodniejsze. i to wszystko w temacie aut. Wielu z moich znajomych, którzy pyszczyli, jak to oczywiście, przeniosą się do komunikacji zbiorowej o ile ta się poprawi, a teraz jest "niekorzystalne" zrobiło to, jak tylko okazało się, że do

Zdjęcia:

Re: Wątek o nastolatku i komputerze

tym, co jest "real life" a tym, co jest na ekranie. Przyznam, ze ostatnie 2-3 lata to ogromny wzrost swiadomosci doroslych, ze kontrola jest konieczna. zaczelo sie od stats pokazujacych ilu mlodych ludzi ma problem z mental health issues, potem bylo poszukiwanie przyczyn no i powolutku, powolutku

Re: In vitro 2017 część 4

aguśka, katka ja was doskonale rozumiem, moja przygoda z ivf trwa od 2013 roku(a starania zaczęliśmy w 2011) i już wiele razy miałam takie sytuacje jak wy, które bardzo bolą. Moja najlepsza przyjaciółka ma dwoje dzieci,z pierwszym starała sie 1miesiąc z drugim 2miesiące, strasznie to bolało jak

Zarabianie kryptowaluty (początek wątku)

nam właściciel strony. To tutaj jest przelewana większość kryptowaluty z kranów. Sam wybierasz sobie ile czasu poświęcisz na zarabianie. Lista najlepszych inajbardziej opłacalnych kranów. Dodatkowo gry hazardowe i loterie

Zarabianie na kryptowalucie (początek wątku)

i inne kryptowaluty takie jak Peercoin, LTC, DASH a tu nie blokuje Cię już ilość reklam jakie proponuje nam właściciel strony. Sam wybierasz sobie ile czasu poświęcisz na zarabianie. Lista najlepszych inajbardziej opłacalnych kranów. Dodatkowo gry hazardowe i loterie

Re: Jakiś przykład zadań domowych?

Oki. Mój 6 latek dostał do napisania całą strone literek K i dużychvi małych, w sumie 8 linijek na formacie ciut mniejszym od a4, do tego jeszcze pół strony szlaczków typu połączone literki Me i le .... O ile matematyka 3 zadania typu policz ile na obrazkow jest trojkątów, kół, kwadratów i

Zarabiaj satoshi/bitcoina (początek wątku)

tylko BTA ale i inne kryptowaluty takie jak Peercoin, LTC, DASH a tu nie blokuje Cię już ilość reklam jakie proponuje nam właściciel strony na dzień. Sam wybierasz sobie ile czasu poświęcisz na zarabianie. Dodatkowo gry hazardowe i loterie

Re: Forumowe znawczynie polityki niemieckiej...

procedury, o których jest mowa od wczoraj w każdych niemieckich wiadomościach. Znowu się dyskwalifikujesz jako ekspert. A co do SPD, to poparcie dla tej partii, podobnie jak dla CDU/CSU ulega fluktuacji i nie można wiedzieć, ile głosów dostaną na wiosną 2018. W każdym razie SPD była w ostatnich wyborach

1 2 3 4 5 6