54 wyników w czasie 1 785 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: 3 prawdy o kobietach - czyli klasyka decepcji

się potrafi. A sugestię, że ważna jest jakość tego wykształcenia wyniuchałaś? > A Twoje srodowisko to ta lepiej wyksztalcona mlodziez? To ile Ty masz lat ? Tyle lat, że jestem w stanie pomagać tej lepiej wykształconej młodzieży:)

Re: Byłybyście za?

olena.s napisała: > ale auto jest zwyczajnie wygodniejsze. i to wszystko w temacie aut. Wielu z moich znajomych, którzy pyszczyli, jak to oczywiście, przeniosą się do komunikacji zbiorowej o ile ta się poprawi, a teraz jest "niekorzystalne" zrobiło to, jak tylko okazało się, że do

Re: Wątek o nastolatku i komputerze

tym, co jest "real life" a tym, co jest na ekranie. Przyznam, ze ostatnie 2-3 lata to ogromny wzrost swiadomosci doroslych, ze kontrola jest konieczna. zaczelo sie od stats pokazujacych ilu mlodych ludzi ma problem z mental health issues, potem bylo poszukiwanie przyczyn no i powolutku, powolutku

Zdjęcia:

Re: transport VIPów

. Co innego smiglakiem czy awionetka dyspozycyjna a co innego takim smokiem jak Tu 154. > > "To prawie 100km waskimi drogami jazda na 2-3 h" > Dla BOR to godzinka. Najwyżej zepchną kilka aut do rowów. Mało masz filmików ja > k "szlachta" jeździ? Przy okazji- ile czasu zajmuje

Re: In vitro 2017 część 4

aguśka, katka ja was doskonale rozumiem, moja przygoda z ivf trwa od 2013 roku(a starania zaczęliśmy w 2011) i już wiele razy miałam takie sytuacje jak wy, które bardzo bolą. Moja najlepsza przyjaciółka ma dwoje dzieci,z pierwszym starała sie 1miesiąc z drugim 2miesiące, strasznie to bolało jak

Re: Bułgaria po raz pierwszy ...

Gwiazdki to o niczym nie świadczą. Piachu mają pod dostatkiem. Pomyśl raczej o tym ile dzieci wytrzymają na plaży,gdzie parasole i leżaki są płatne .ok 50 zł dziennie. Niewiele hoteli ma własna plażę. Wybierz hotel-hotele i poczytaj opinie. Fajną oferta jest Polska animacja. Masz trochę oddechu

Re: Biuro Podróży "Tęcza"

tylko to się zwiedza. zwiedzanie Toskanii- POLECAM z innym biurem ! ta sama cena a ile więcej prawdziwej Toskanii a nie kolejnych kościołów można zobaczyć. Proponuję zmianę nazwy wycieczki na kościoły Włoch. Bo z Toskanią nie wiele to ma wspólnego. na szczęście trochę już ją znam.

Re: Toskania z "Tęczą". Proszę o informacje.

tylko to się zwiedza. zwiedzanie Toskanii- POLECAM z innym biurem ! ta sama cena a ile więcej prawdziwej Toskanii a nie kolejnych kościołów można zobaczyć. Proponuję zmianę nazwy wycieczki na kościoły Włoch. Bo z Toskanią nie wiele to ma wspólnego. na szczęście trochę już ją znam.

Re: kto ma problemy z Finanse ProgresInteractive

Pan postepuje z nimi, pozowole sobie zacytowac "...już tam nie pracuje. Jeżeli chodzi o wypłaty to wypłacają tyle ile im sie podoba, a nie realnie przepracowane opinie. Jeżeli zdecyduje sie Pani jednak tam pójść to radze dobrze przeczytać umowe, ponieważ według jej zapisów tak naprawdę pracownik nigdy

Re: Sport/czy to norma?

wg stopnia zaawansowania i o ile nawet tworzona jest grupa początkująca, to dostaje mniej zaangażowanego trenera i jest traktowana po macoszemu, a często dzieci same się zniechęcają i grupa ulega rozwiązaniu. Jeśli twoja córka chce chodzić na zajęcia po to, aby nauczyć się szpagatu i gwiazdy