85 wyników w czasie 1 501 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

__ WOJO !!!! _____________ PŁATNY__ ŻYDOWSKI__ NAJEMNIK_

Gość portalu: WOJO!!!! napisał(a): > Nadworny adwokat arabskiego teroru jak zwykle zabiera obludnie glos . > tym osobnikiem akurat nie musisz sie przejmowac . SZOWINISTA I SJONITA. ŻYDOWSKI NAJEMNIK. ILE OSÓB JUZ ZABIŁ ? ILE NA TYM ZAROBIŁ ? JAK EWOLUOWAŁ ? TAK

A ile jest w Poznaniu kopalni?

&#62 A co do przepaści, to taka jest, zobacz ile buduje się u was a u nas. W jakich &#62 granicach oscyliją śr. finansowe w Poznaniu i Gdańsku. Ile powstaje podmiotów &#62 zagranicznych u nas a w Gdańsku, zwłaszcza tych pow. 1 mln$. Dla przykładu poda &#62 m &#62 ci że w

Hotele, motele, restauracje, kina, etc P-n vs Gdansk

niz taki gigant turystyki jak Gdansk? Moze Poznaniacy poprostu maja pieniadze zeby wyjsc na miasto a wy nie macie? Bo z ta wielka iloscia turystow plus te 400 tys Gdanszczan powinno jakos pomagac w utrzymaniu pubow i restauracji. &#62 Ile hoteli ma Poznań i czemu za mało? Nie wiem czy

Re: płatnego mordercę / do anki

Gość portalu: Neo napisał(a): > to zależy ilu ich jest? > bomba owszem jest droga, ale: > 1.załatwia dowolną ilość ludzi. > 2.jesteś całkowicie wolna od podejrzeń. > (prawdopodobnie zwalą na Bin Ladena) > I co by ludziska zrobili bez Bin Ladena? Raf > cena :1

Zdjęcia:

Re: Laboratorium prywatne, wszystko extra płatne

Rzecz miała miejsce 5 lat temu- Ania miała 2 (słownie: dwa) szwy na brodzie, a ja byłam w 9 miesiącu ciąży. Nie chciało mi się jechać do szpitala, więc poszłam do prywatnej kliniki. Pytam: ile bedzie to kosztować, panienka zajrzala w cennik i mówi: "30 zł kosztuje zdjęcie 4 szwów, więc pewnie mniej

Re: Nawet obwodnica może być płatna

Gość portalu: Antonio napisał(a): ...Drogi platne zawsze koncza sie przed > miastami. W USA bywaja platne mosty, ale oni nie placa 80-cio procentowych > podatkow (taka jest laczna suma podatkow w Polsce!). Pozdrawiam > Jedno jest pewne, ze wszelkie "bramki" powoduja jeszcze

Ile kosztuje pisuar na dworcu PKP? (początek wątku)

2 PLN i to płatne z góry (nie chjciałbym być w skórze delikwenta, który jest u kresu wytrzymałości fizjologicznej i na dodatek nie ma drobnych pieniędzy i musi czekać aż mu babcia wyda). 2 zł to tylko 1 marka, ale boję się, że nasze zubożałe społeczeństwo będzie kalkulowało inaczej: 2 zł to

Re: Sensacja!!! Polska - indie 2-1 !!! Jedziemy na M.Ś. !!!

A w jakim biurze podróży będzie mozna załatwić wyjazd na tę imprezę i po ile są bilety na sektory za bramkami?

Re: Ile czasu spędzacie z dzieckiem - do skrzyni

Skrzynia, jak sie cieszę, że wreszcie Cię spotkałam! Widzę, że jednak zdecydowałas sie na studia - brawo i trzymam kciuki. Ja mam dobrze, bo mam nienormowany czas pracy (ale za to marnie płatnej)i jestem z mała juz od 15 - jeśli oczywiście nie mam zajęc, a teraz bede ćwiczyć 2razy w tygodniu do 20

Re: No to porozmawiajmy ile kosztuje dziecko???

Sylvester, tak sobie pomyślałam. A może słowa Twojego teścia wynikały stąd, że Wam dużo pomaga finansowo, a Wy korzystacie z tej pomocy, więc uznał, że rzeczywiście Was nie stać, albo że JEGO nie stać. Może widzi, jak wiele pomocy otrzymujecie także od innych i stąd jego wnioski. Ja też jestem

A PAmięta ktoś Juliusza Kruszankina?

O ile przeczytałem wszystkie opinie to nikt nie wymienił znakomitego JULIUSzA KRUSZANKINA!!! Kiedyś zagrał nawet w kadrze w spotkaniu Izrael-Polska, atakował obrońce wślizgiem z tyłu, ale w połowie się rozmyślił i tak już zostawił nóżkę, tylko częścio wyprostowaną. Był to niewątpliwy as. Z

1 2 3 4 5 6