548 wyników w czasie 2 261 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Autostrada A2 już płatna!

wjeździe!!! Sprawiedliwie - tyle ile przejechalem autostrada, za tyle zaplace. A nie bede musial placic za innych, ktorzy beda omijali bramki np. w sposob podany przez Gazete i przez to rentowanosc "inwestycji" (bo jaka to inwestycja pana Kulczyka - wyremontowal, i tylko kredyty na to wyciaga

Re: napoje płatne - ile

Ja w 4* hotelu płaciłem ok.: - woda niegaz. 1,5l - 2 Euro - cola - 1.7 Euro - piwo 0,33 - 2.80 Euro - kawa - od 2.5 Euro - najtańsze wino 0,75 - 6,80 Euro Krótko mówiąc nie za tanio... Gość portalu: belka6 napisał(a): > Jakie kwoty trzeba zarezerwować na napoje do obiadokolacji

Re: Autostrada A2 już PŁATNA

Ja też nie obserwowałem zegarka, tylko porównywałem bileciki z bramek. Aha, raz jeden wnikliwie obserwowałem na A4 zegarek, czekając na pomoc drogową, bo na 3 km przed Balicami pękła mi w CC linka gazu : [ Wtenczas kosztowo awansowałem do grupy pojazdów nienormatywnych, za to osiągnąłem czas

Re: Autostrada A2 już PŁATNA

Co Wy wygadujecie? Widziałem kiedyś symulacje, ile kosztuje przejechanie płatnego odcinka, a ile kosztuje przejechanie tego samego odcinka ale bocznymi drogami. Wynikało jednoznacznie z nich, że opłaca się "dopłacić" do podróży te opłaty za przejazd, bo zwracają się one w postaci nie zużytej

Zdjęcia:

Efekty płatnej obwodnicy (początek wątku)

pomiar, tym razem na A2 niedaleko punktu poboru opłat w Lądku. Okazało się, że o ile autostradą przejeżdża na dobę średnio około 7 tys. 900 samochodów na dobę, to przez Konin już 15 tys. Jeśli chodzi o tiry, to wyniki wskazują, że tylko jeden z czterech kierowców tych ciężarówek wybiera A2

OPŁATY NA A2

!!!! Mam w dupie takie autostrady!Najpierw przez lata ściągają różnistymi podatkami kasę na budowę autostrad,a teraz okazuje się,że za przejazd 200km mam płacić 40pln nabijając kabzę Kulczyka!!!ZŁODZIEJE! To ile będzie kosztował odcinek Kraków-Gdańsk?Bo mi wychodzi,że około 130zł w jedną stronę!!!

Re: Drobne Pytanie na Temat Autostrady A2

hej dzieki :) za odpowiedz wlasnie bede jechac z zachodu w kierunku Warszawy, jestes mi moze w stanie powiedziec ktory to jest zjazd ? Bo Slupca mi malo mowi. Chcialbym jechac ta Autostrada..ile moge zjazdow przejechac do tej bramki ? itp.. dzieki z gory za info pozdrawiam

Re: Bramka Sypniewskiego w lidze szwedzkiej

Gość portalu: L napisał(a): > Sorka nie wiedzialem ;-) > ALe i tak sfrajerzyli sie bo trzeba bylo zaplacic > ile chcial. Z Kuźba to samo. I Wisełka popłynie w > Bruksel... L, widze ze jestes na bieżąco :) Sypek przestal przychodzic na treningi i olal druzyne - i zerwali z

Re: Znowu płatne parkowanie w centrum Bydgoszczy

...a w Warszawie za godzinę zapłacą 2 zł. Bydgoszcz górą! Barany zawsze przed szeregiem. Ciekawe ile średnio ludzie zarabiają w stolicy, a ile u nas (nie wliczając pensji zarządu miasta, bo to znacznie podbije naszą średnią)?

Re: Płatne publiczne poradnie

odszkodowanie np. za utratę zdrowia (pogorszenie się stanu zdrowia)z powodu braku należytego wykonania umowy? 2. czy jeżeli będę miał na piśmie informację z placówki s. zdrowia że nie mogę być przyjęty przez specjalistę z powodu wyczermania limitu, a przedstawię rachunek za taką wizytę płatną to czy

Re: Wichniarek: Nieważne, ile strzelę goli, ważne

odchodzi do herthy??? szkoda. ten klub zmarnije na lawce kolejnego dobrego gracza a i tak nic ciekawego nie osiagnie - ten klub nie ma strategii ani lidera w swoim skladzie, a wochniarek odsiedzi conajmniej pol sezonu poza i streli najwyzej 2/3 bramki wychodzac na ostatnie 15 min ...byloby

1 2 3 4 5 6