41 wyników w czasie 227 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Japoński do 100tys. zł.Prosżę o rady

Gość portalu: Antek napisał(a): > Mam wielkie problemy z Laguną II (Grandtour V6) a w związku z tym, że kończy > mi się leasing chcę ją sprzedać i kupić - dla odmiany - coś niezawodnego. > Wstępmie myślę o; > 1. Nowa Avensis kombi 2.0 - niezwodność

Re: Właśnie!

przewiozą się na czymś tak > dla nich banalnym jak V6 około 3l? Skoro przejechali się na czymś tak banalnym jak małe autoko miejskie z przednim napędem? Podobno Vaneo też się słabo sprzedaje. Zwykłe silniki wychodzą im dobrze. Chodzi mi o eksperymenty. Jeżeli miałby to być 2.6 z kompresorem i

Re: Nowa Toyota Avensis - tandeta!?

nomenklaturze Toyoty. Miała za to ABS z ASR (TRC) i nigdy żadnych > problemów ze stabilnością jazdy. :))))))))) >Nowa ma też VSC. Tylko V6 ma. Parę lat temu chyba jeszcze > nie wszyscy mieli ESP nawet w tej klasie. Nie wszyscy, ale przecież porównujemy z Mercedesem;) >

Re: Nowa Toyota Avensis - tandeta!?

Gość portalu: Milos napisał(a): > BTW nie pisali ile ten egzemplarz kosztował. Może to był > 1.8 (bo 1.6 w GB nie mają) za cirka about 70.000 zł ? 2.0 High. > Fakt, nowy Avensis jest brzydki i skonstruowany pod gusta europejskich > klientów, czyli : duży wypas i

Zdjęcia:

Re: Saabaru ?

Gość portalu: Niknejm napisał(a): > W.g. strony BMW Canada, Z4 3.0 ma 6.4s (miałem problemy ze znalezieniem danych > gdzie indziej). Według strony BMW France: www.bmw.fr 5,9 s 0-100 km/h 5,8 s 80-120 km/h na 4 biegu

)

czy to czyni go autem z segmentu D/E? est stosowany w Passacie i A4-nie wiem ,czy aby nie w A6 ? . To nie są typowe > silniki dla klasy kompakt (chodzi o moc ) . Oj nie są . W Renault jest 1.9 120 KM, we Fiacie będzie diesel 140 KM i jest 2.4 175 KM z Lancii Thesis i co z tego?

Re: Silnik Renesis (Mazda RX-8) silnikiem roku

koncern otrzymał tę nagrodę, na dodatek za silnik typu Wankla. Tej specyficznej budowy silnik (z tłokiem wirującym, a nie poruszającym się wertykalnie) stanowił kilkadziesiąt lat temu wielką nadzieję branży motoryzacyjnej. Jednak problemy, które stwarzała owa konstrukcja, zniechęciły większość

Honda: hybryda zamiast V8 wystarczy (początek wątku)

one to suffer a sales decline through the first nine months of the year. The TL, which goes on sale today, Oct. 6, can help. Elliott, who is executive vice president of auto operations for American Honda Motor Co. Inc., predicts that the TL will help Acura set a sales record this year of

Re: Biksenony- dobry pomysł

-Biala Wysłany: Wto Mar 04, 2003 6:52 pm Temat postu: -------------------------------------------------------------------------------- slizgacz napisał: jak bedziesz mial okazje to przyjzyj sie leflektorom C5 albo LAGUNY ,607 i zobaczysz ze xenon a zwykly reflektor ma takie samo lustro problem

Re: Biksenony- dobry pomysł

: -------------------------------------------------------------------------------- Ja widziałem zestaw gotowy do punto2 i kosztował 2,5 tyś.zł, a nie 4 tyś. _________________ Toyota Corolla 1.3 12V -------------------------- Corolla Club#142 Powrót do góry pajak18 Swój Dołączył: 03 Lip 2002 Posty: 49 Skąd: tarnow Wysłany: Sob Mar 01, 2003 12:42 pm

Nawigacja w E-klasie - kosztowna katastrofa (początek wątku)

------------------------------------------------------------------------------ -- The 2004 Mercedes-Benz E500 NEW YORK -- Mercedes-Benz is giving new cars to nearly 2,000 E class owners in the United States because it can't retrofit a navigation system the buyers paid for when they bought their cars. Another 1,000 customers who expressed an interest in the

Jak przedłórzyć maskę kadecie

: -------------------------------------------------------------------------------- dziex D.E.V.I.L mam jeszcze jedno pytanko mam okazje kupic kadzia beauty 1,4 91 rocznik , nowe oponki pasek rozrzadu, centralny alarm nio i takie tam tylko jest problem bo progi sa do wymiany i gosciu chce za niego 6,8 tys i nie wim czy sie oplaca ? D.E.V.I.L I Rule...contact service