23 wyników w czasie 185 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: pierwszy dzień w szkole-ubranie:)

niz do szkoly;) ), pani ma max 2 dzieci na lekcji i mlody robi niesamowite postepy. Mysle, ze dla niego lepiej, jesli bedzie miec lekcje z jedna osoba no i nie bedzie problemu z czekaniem na kolejke na kolejne lekcje jak zrobi A, bo nie wierze, ze nie bedzie chcial dalej plywac;) Martaj, czy ta

tubylcze ksiazki dla dzieci, co czytaja? (początek wątku)

to M5-M6. W szkole sam wybral ksiazke, ktorej nie moze przetrawic, bo ponoc strasznie nudna jest:/ Musi miec ksiazki typu "spannend", duzo akcji, tajemnic itp. rozumie trudne teksty, nie ma problemu z dlugimi i trudnymi slowami, problemem sa oczy, zbyt dlugie wersy i zbyt drobny tekst powoduje, ze

Re: suplementy..na wlasna reke

liluchamucha napisała > moze cos jeszcze? Tak. Wybrac sie do specjalisty! Podawanie jakichkolwiek suplementow na wlasna reke uwazam za nieodpowiedzialne, to raz, a dwa: zachowania, ktore opisujesz pasuja jak ulal do mojego syna. Mysmy je uwazali za normalne, przystosowalismy sie na tyle

Zdjęcia:

Re: nauka

-9-latki, jeden chlopiec jest od mlodego 2 miesiace mlodszy, choc glowe wyzszy), na testach na koniec roku okazalo sie, ze zasob slownictwa i rozumienie czytanego tekstu ma na poziomie dzieci z 6. grupy (odpowiednik IVklasy w Polsce), dostaje w szkole najtrudniejsze ksiazki do czytania z obu klas;) a ja

Re: polskie realia

Sorry, mi sie wydaje, ze panie troche na latwizne ida. 2 panie na 16 dzieci i sobie nie radza? Przeciez to nie Szkola Zycia! Nawet tam takich "luksusow" czasem nie maja;) W klasie mojego mlodego (6-latki) jest 1 pani, dzieci 18, z czego jakas 1/3 z roznymi zaburzeniami. Poza moim na pewno jeszcze 2

Re: jak to jest po usunieciu migdalkow?

wolno nic jesc i pic (zabieg miedzy 7.00 a 9.00, jesli po poludniu, to wlasnie 6 godzin. zaswiadczenie o tym, ze dziecko jest zdrowe wlasciwie jest bez sensu, bo u wielu dzieci z problemami migdalowymi zabieg wykonuje sie walsnie dlatego, zeby dziecko moglo wyszdrowiec, bo wiele ma chroniczne stany

Re: Specjalista w leczeniu candidy

Ha, dopiero teraz przeczytalam watek. Halohen, nie popadaj w paranoje, bo dzieci cie jeszcze jakis czas beda potrzebowac. Zdrowej i silnej;) A tak serio. jak mlody ma stwierdzona alergie pokarmowa na mleko, to wyklucz mleko (alergia na bialko?) , rowniez kozie i uwazaj z sojowym. Kozie bialko jest

Re: astma?

historie sprzed 30 lat, gdy astmatycy byli wlasciwie obloznie chorymi pacjentami pod tlenem i ruszac sie nie mieli prawa. Wczesna astma dziecieca bywa czasowa, jest wykrywana w bardzo ciezkiej postaci u dzieci ponizej 2 lat , wiele z nich przy odpowiednim leczeniu i odpowiedniej dawce ruchu ok. 6-7 lat

Re: Podpowiedzcie, co mam zrobić?

brzanka7 napisała: A co do formy zajęć - ja bym się na Twoim miejscu skłaniała do terapii indywidu > alnej, przedszkole planowała z dużą ostrożnością. Niekoniecznie sie z toba zgodze. Owszem, terapia indywidualna jest najskuteczniejsza, bo autysci najlepiej pracuja w kontakcie 1

Re: pomocy! powiększone węzły chłonne i migdały

antybiotykami. Moj mlody mial usuniete boczne jak mial 3 lata i 2 miesiace. wczesnie, ale nie bylo wyjscia. Od tego czasu antybiotyku nie mial (minely ponad 4 lata), wczesniej bez nich sie nie obywalo, dziecko przy kazdej infekcji mialo tak nabrzmiale migdaly, ze ani oddychac, ani tym bardzije jesc nie mogl