8 wyników w czasie 242 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: masaż dziecka- czy ktoś stosował/ stosuje

Mojemu synowi bardzo sie przydal. Po porodzie tak sie napinal, ze nie moglam go ubrac, zaczelam wydzwaniac w poszukiwaniu kursu masazu. Normalnie byly to zajecia w kilkuosobowych grupach dla mam z niemowlakami od 6 tygodni do 9 miesiecy, ja dostalam nauczycielke w domu, bo mlody mial 2

Re: Ciaza i praca

dam rady siedziec, zawiezc nie ma mnie kto, a taksowka sama nie pojade. Przyjechal raz pan sprawdzic, czy nie symuleje, zadal kilka pytan i byl spokoj. Sasdiadka teraz miala problemy z ciaza, co 2 tygodnie skracali jej czas pracy, w koncu ZMUSILI zeby pszla na zwolnienie, bo ona koniecznie

Re: Muzyka waszych pociech

: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=24320&w=35676093&a=35676093 W ciazy sluchalam kilku plyt z kalsyka na okraglo, a ze mam hopla na punkcie niektorych utworow (Bacha, Beethovena...) to zdarzalo sie, ze przy prasowaniu na przyklad mialam wlaczona plyte i niektore kawalki sobie podspiewywalam. Na przyklad ten

Zdjęcia:

Re: czy mozna nie przytyc w ciazy?

innego swiadome odchudzanie sie. Pewnie cos w tym jest, bo w ubieglym roku poronilam w 6-tym tygodniu, w tym czasie zgubilam nagle i bez innej przyczyny 3 kg w bardzo krotkim czasie. Widocznie hormonki mojego tluszczyku nie lubia:-) Problemow z donoszeniem nie mialam, za to problemy z rozwarciem

Re: Elektroniczna niania - jaka???

. Czasem np jak z kims rozmawiasz, to ciagle szumy przeszkadzaja, mozesz wtedy nadajnik przyciszyc, a jak maluch zacznie halasowac, to beda sie swiecic swiatelka. 6. fajnym bajerem, choc niekoniecznym jest dwukierunkowosc przesylu. Normalnie slyszysz tylko w jedna strone, moj aparat ma przycisk

Re: bóle bioder...miednicy

dziecku. Potem sie okazalo, ze problem zamiast zniknac z dznia na dzien sie zaczal nasilac, 2 miesiace po porodzie prawie nie mogam chodzic. Wyszlo, ze w moim rzypadku to 3 rozne rzeczy: Genetyczna wiotkosc stawow (zawsze wyginalam kolana i paluchy w druga strone, ale nikt nie mowil, ze to moze

Re: roczniak i opiekunka

ustal wyrazne granice i badz konsekwentna. Wiem,z e to trudne, ale mysle, ze problemem nie jest adaptacja czy osoba niani, a fakt, ze dziecko zalapalo, ze mama go zostawia. Takiemu maluchowi wydaje sie, ze jak mama wychodzi z pokoju, to na zawsze. Wytrzymajcie jeszcze troche, na pewno bedzie

Ostrzezenie dla mam alergikow! (początek wątku)

Skandal po prostu! Ostrzegam wszystkich ktorzy kiedykolwiek beda miec problemy z alergia u dzieci, aby nie dali sie skierowac do Wilhelmina Kinderziekenhuis w Utrechcie. Jezdzilam tam kilka razy w ubieglym roku, najpierw 3 razy bylam u nie takiego lekarza co powinnam (z pookarmowka i