36 wyników w czasie 391 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Problem z nastolatkiem

Moj 16latek tez przerażającą ilość czasu poświęca na ekran (komp, tablet, telefon. A oceny (1 liceum, klasa matematyczna) ma dużo gorsze niż w gimnazjum, z jego kiedyś ulubionych przedmiotów matmy i informatyki możliwe że będzie mial na koniec 2. Co jakiś czas marudzimy, że powinien się uczyć i że

Re: Mam problem z siostrą męża

: forum.gazeta.pl/forum/w,567,118932086,,A_propos_watku_o_dzieciach_niepelnosprawnych.html?v=2 Co zrobilas z pieskie? forum.gazeta.pl/forum/w,24087,71670009,,No_i_co_teraz_zrobic_z_psem_.html?v=2 Nie lubie ludzi, ktorzy uwazaja, ze zwierzeta nadaja sie na

Problem mężowo-teściowo-mieszkaniowy... Doradźcie! (początek wątku)

dom bedzie nalezal w 2/3 do mojego męża, ja bede miala przypisane 1/3 ale będzie też notka, że mojego wkladu pieniężnego w dom bedzie tylko 1/6 czyli połowa tej czesci, którą ja z mężem spłaciliśmy brata - mam nadzieję, zę jasne to napisałam. Powiedziałam mężowi, ze to trochę nie w porządku a dlatego

Zdjęcia:

Re: problemy wychowawcze z 13latkiem

terapie, zajecia rehabilitacyjne itp, w kazdej chwili 24 h na dobe moze przyjsc pogadac, wyzalic sie zapytac o rade, powiedziec, ze go boli, zle sie czuje, nie pojdzie do roboty itp itd. Niestety to tylko jeden taki szpital w Finlandii. Reszta daje tabletki i za 6 mies do kontroli. Problemem nie sa

Re: Naprawdę poważny problem z mamą.Pomocy!

lightshouse.org/lights-blog/the-narcissistic-parent-survival-kit#axzz2lwUvoG6S zwłaszcza "You’re Not Crazy, It’s Your Mother". Czasem poziom prania mózgu przez taką matkę jest tak duży, że bez własnej terapii trudno się oderwać, bo wmówione poczucie winy i wstydu nas zje. Potrzeba wtedy terapeuty, który zna się na tego typu manipulacjach i potrafi pomóc nam

Re: Żyjemy obok siebie.... :(

Też :))), nie musi czytać innego-tutaj też jest napisane: ad.a6 27.11.13, 09:25 Odpowiedz Dzięki, jednak i tu musi być pod górę. Problem w tym, że żyjąc z korepetycji, miałam z góry rozpisany tygodniowy grafik z każdym uczniem, 1 lub 2 razy w tygodniu. Teraz w nowej szkole mam tak, że szefowa

Re: Mąż się mnie wstydzi.

przykładem na rozpad więzi było, że mąż poszedł sam na sylwestra, a ona nie mogła, bo nie było z kim córki zostawić 6. Mąż niedojrzały, na złość wątkodajce chodzi do kina 7. Córka, co nagle się okazało ma AŻ 14 lat i mieszka już na innym kontynencie u rodziny, więc problemy rodziców jej nie dotyczą 8. Mąż

nie wiem co robic ... (początek wątku)

Witam ma problem otóż jesteśmy z mężem 6 lat po ślubie, a w sumie to znamy sie 10. 3 lata temu dowiedziałam sie ze mój wybranek biorac ze mna slub mial kredyt. Wtedy kiedy sie dowiedzialam mielismy problemy finansowe poniewaz zaczelismu budowe. Od tamtej pory jest coraz gorzej nie potrafie zaufac

muszę się wygadać (początek wątku)

jestem tu nowa i muszę się wygadać. Moje małżeństwo chyba się wypaliło pozostał tylko wzajemny żal i pretensje. mieszkamy za granicą mamy 2 dzieciaczków, mieszkamy na wsi , ja nie pracuje wychowuje 6 miesięczne dziecko i 7 latkę, prowadzę dom, gotuje ,sprzątam i tak dalej. no właśnie cały problem

Re: banał ,zdrada męża

"Pragmatycznie: z facetem jak z pięciolatkiem czy psem - kara musi być natychmiastowa i niezbyt rozciągnięta w czasie, bo po 2 miesiącach delikwent już nie będzie kojarzył związku przyczynowo-skutkowego i poczuje się niesłusznie dręczony." A co ją to obchodzi, czy on sie poczuje dręczony, jego

1 2 3 4