37 wyników w czasie 287 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Matka, dwóch synów i problemy rodzinne.

ochotnicy?” Moze postawa mlodego jest w tej sytuacji rodzinnej wlasciwa? 6. „Wyjściem byłoby kupno dwóch mieszkań, po sprzedaży tego dużego. Jak młodzi dostaną choćby kawalerkę, dadzą sobie z resztą życiowych problemów radę. Na niemotę Młodszy nie wygląda. A drugie mieszkanie kupić na Starszego

problem z rodzicami, prosze o porade (początek wątku)

jedyny sposob na ustalenie, znow jest 6tys. Wczoraj ojciec sie opil, pobil matke. Dzownilem dzis do matki z pytaniem co zamierzaja zrobic z zadluzeniem, a ta poinformowala mnie ze ojciec sie opil i ja pobil. Przez ta sytuacje, ktora trwa wlasciwie pol mojego zycia czyje sie przestraszonym, ciagle

Re: Czy teściowa ma prawo obrażać się?

wartości. 6. Dzieci do żłobka i przedszkola. 7. Zacząć myśleć przyszłościowo o usamodzielnieniu mieszkaniowym. Nie teraz, ale za jakiś czas. Żeby to była myśl nie nowa, przyzwyczajaj się do myślenia o tym- to coś wymyślisz. 8. Nie koncentruj się na teściowej. Obrałaś ją sobie jako eksponentkę problemu

Zdjęcia:

Re: czy to też jest przemoc psychiczna?

Yna777 Próbowałam. Ma na to kilka stałych odpowiedzi ( w zależności od sytuacji) i potrafi tak wszystko wykręcić, że wychodzi na to, że jest biedny 1. Kot- nie czeszesz go a sama go chciałaś, wszędzie jest sierść nawet w kotletach 2. Jak się chciałem kiedyś przytulać powiedziałaś, że nie teraz

Re: czy to też jest przemoc psychiczna?

" triss_merigold6 Przecież z tego co piszesz, facet Cię nie znosi. Skoro jesteście parą od 16. roku życia, to pewnie pan ma serdecznie dosyć, dusi się, chce uciec jak najdalej" No tak, nie ukrywa tego raczej. Ale ja mu nie bronię odejść, on tego jednak nie robi, rzuca teksty o rozwodzie, a sam

Re: Kontakt ojca z córką

A ja mam pytanie to tych wszystkich doradzających "paniuś maglowych" 1. Czy podobne sytuacje zdarzają się u was w domu ? 2. Czy w taki sam sposób jak rodzicie postępujecie w swoich sytuacjach ? Może żeby zacząć coś doradzać należy osiągnąć jakąś formę nauki uprawniającą do nauczania. Zakres

Re: Kontakt ojca z córką

na posiłkach. Dlatego moja czujność była zachwiana. 2.Po porodzie córki ponieważ miała wielkie problemy min rehabilitację mąż pomagał i czynnie uczestniczył. Potem przy następnym problemie choroby wyłączył się, obraził na cały świat. Znałam również jego poprzednią postawę - a więc wierzyłam że to

Re: Czy jest jeszcze możliwy powrót do normalnośc

1. Rozwodzić się od takiego czegoś, to chyba przesada, co? Skoro jestes tym zdziwony, to chyba jednak jakas nowośc jest. A od pierwszej niemiłej nowości tego typu rozwodzić się głupio... 2. Mogło się żonie cos skumolować jakiś żal do Ciebie. No i wybuchło- na zasadzie kropli, co przelewa czarę. 3

chyba nie kocham swojego syna (początek wątku)

zdecydowałam się napisać na forum bo czuję, że sama sobie nie radzę z problemem. Mam 36 lat i jak wszyscy na około mówią - poukładane życie tzn. męża, który w domu mi pomaga, 6 letniego synka, który jest bardzo mądrym dzieckiem i 2 miesięczne niemowlę. i to z nim mam największy problem. Czuję, że

Re: czy zwariowalam?

1.Do Slomianego wdowca-wypowiedz odczytalam tak-w rodzinach patchworkowych problemy i spiecia sa nie do unikniecia i nalezy nad nimi pracowac-z tym sie zgadzam jak rowniez z tym ze mialam bardzo wygorowane oczekiwania w stosunku do meza i nie przewidywalam,ze moze sobie nie radzic 2.Do tego doszly

Re: dziadek i wnuczka

wtedy nie miałam do niej takich uczuć, wydawała mi się spoko kobietą... zmieniło wiele kolejnych 6 lat, w których swoim brakiem uszanowania czyichś granic, skutecznie wyleczyła mnie z "przymykania" oka na wiele spraw. A takie sytuacje jak z cukierkiem nie były "wypadkiem" pracy, tylko początkiem

Re: Zwolnić się z pracy?

Tak jakbym czytała o sobie sprzed kilku lat. Też miałam taką pracę i taką sytuację. Byłam młoda, to było pierwsze moje samodzielne stanowisko i też nie miał mnie kto zastąpić. Pracowałam 6 dni w tygodniu, a w niedzielę już myślałam o poniedziałku. Nie było nawet wolnego w długie weekendy, tylko w

1 2 3 4