4 wyników w czasie 422 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Opieka naprzemienna

Mała a spójrz na to w ten sposób: 1. Jedną z przyczyn problemów zdrowotnych Twojej córki jest jej ojciec 2. Ograniczasz jej kontakty ze "światem" do jej ojca i twojej mamy a dziecko potrzebuje kontaktu z rówieśnikami 3. Nie dbasz o swoją samodzielność i niezależność. Wyższe alimenty pozwoliły by

Trudna sytuacja rodzinna (początek wątku)

Witam. Chciałabym opisać swoją skomplikowana historię rodzinną i prosić o poradę. 6 lat temu wyszłam za mąż i zamieszkałam u teściów, tak chciał mąż i budował dom na tej samej działce gdzie mieszkają rodzice. Moi tescie od jakiegoś czasu mieli problemy finansowe. Tesciu wpakował się w spółkę która

Re: Nigdy nie zylam tak po prostu dla siebie ...

Jakoś to, co piszesz o sobie, kojarzy mi się w dużej mierze z samotnością. Nie obarczać innych sobą i być niezależną. I: 1. poproś o czas. Może jeśli nie będziesz musiała decydować od razu, będzie ci łatwiej iść za nowym impulsem? 2 przyzwyczaj się do tego, ze nie wszyscy muszą cię lubić (to

Zdjęcia:

Re: Jak to obiektywnie odczytać

matki, bo matka nie lubi żony. To jest problem teściowej. Teściowa na kłopot z synową. Nie lubi jej, nie akceptuje, synowa cierpi, ale też czy potrafi się obronić!? Czy oczekuje, że obroni ją mąż, syn teściowej, kochający obie kobiety, nierozumiejący animozji, które też pewnie są na granicy rozsądku