9 wyników w czasie 365 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: 2,5 letni chłopiec autyzm???

NIE CHCE widziec. Widza, ze dziecko ma problemy, bo ma np bardzo wybiorcza dete, zupy je tylko przecedzone, a do drugiego dania musi miec tylko i wylacznie "gola" lodowa salate.. W szkole nadal z toalety nie skorzysta, ma ogromne problemy z jelitami (stres), zero kontakow z rowiesnikami, ale

Re: diagnoza od psychiatry dla PPP

do czynienia przez 5 czy 6 lat, w dodatku obciazone zaburzeniami spolecznymi bedzie miec baaaardzo trudny start. staralabym sie nie rzucac dziecka na gleboka wode, kiedy nie ma juz innego wyjscia, ale juz teraz rozejrzec sie za przedszkolem, do ktorego mogloby pojsc od stycznia chocby na 2 godziny

Re: ZA w Londynie?

przesliznal. Tak, jak jego koledzy. Problem zaczal sie wsrod 6-latkow po rozpoczeciu regularnej nauki czytania i pisania. jeden kolega mlodego, ktory od poczatku zwracal uwage pewnymi zachowaniami zupelnie sie "stoczyl". Z mama rozmawialam wielokrotnie, sama nauczycielka pracujaca rowniez z dziecmi

Zdjęcia:

Re: suplementy..na wlasna reke

liluchamucha napisała > moze cos jeszcze? Tak. Wybrac sie do specjalisty! Podawanie jakichkolwiek suplementow na wlasna reke uwazam za nieodpowiedzialne, to raz, a dwa: zachowania, ktore opisujesz pasuja jak ulal do mojego syna. Mysmy je uwazali za normalne, przystosowalismy sie na tyle

Re: nauka

-9-latki, jeden chlopiec jest od mlodego 2 miesiace mlodszy, choc glowe wyzszy), na testach na koniec roku okazalo sie, ze zasob slownictwa i rozumienie czytanego tekstu ma na poziomie dzieci z 6. grupy (odpowiednik IVklasy w Polsce), dostaje w szkole najtrudniejsze ksiazki do czytania z obu klas;) a ja

Re: polskie realia

Sorry, mi sie wydaje, ze panie troche na latwizne ida. 2 panie na 16 dzieci i sobie nie radza? Przeciez to nie Szkola Zycia! Nawet tam takich "luksusow" czasem nie maja;) W klasie mojego mlodego (6-latki) jest 1 pani, dzieci 18, z czego jakas 1/3 z roznymi zaburzeniami. Poza moim na pewno jeszcze 2

Re: Specjalista w leczeniu candidy

Ha, dopiero teraz przeczytalam watek. Halohen, nie popadaj w paranoje, bo dzieci cie jeszcze jakis czas beda potrzebowac. Zdrowej i silnej;) A tak serio. jak mlody ma stwierdzona alergie pokarmowa na mleko, to wyklucz mleko (alergia na bialko?) , rowniez kozie i uwazaj z sojowym. Kozie bialko jest

Re: Podpowiedzcie, co mam zrobić?

brzanka7 napisała: A co do formy zajęć - ja bym się na Twoim miejscu skłaniała do terapii indywidu > alnej, przedszkole planowała z dużą ostrożnością. Niekoniecznie sie z toba zgodze. Owszem, terapia indywidualna jest najskuteczniejsza, bo autysci najlepiej pracuja w kontakcie 1

Re: autyzm = tragedia?

Co sprawia, ze jestem dumna ze swojego autyzmu? 1. staram sie patrzec pozytywnie na zycie, nie negowac problemow, ale nie stawiam ich na piedestale, skupiam sie na pozytywnych aspektach. 2. Diagnoza uratowala moje malzenstwo. Maz zaczal doceniac moje wyjatkowe porozumienie z mlodym, przestal