5 wyników w czasie 345 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Problem z uwagą u 7 latka

jego zachowania sie powtarzaja. na pewno nie czekalabym do 2/3 klasy, bo naprawde raz nabytej etykietki w klasie baaaardzo trudno sie pozbyc i tego, co przeszlo moje dziecko, mimo, ze mialo fantastyczna klase, cudowna pania, byl lubiany i przez doroslych i przez dzieci, to naprawde nikomu nie zycze, a

Re: mój 6 latek i sama nie wiem co

zapytaj jeszcze raz na Innym Swiecie. Teraz to juz troche pozno chyba, ale zdaje sie, ze bywaja letnie turnusy diagnostyczne, gdzie dziecko ma do cxynienia z roznymi specjalistami. Wiesz, jesli juz 2,5-latka podejrzewano o autyzm (nawet, jesli to bylas tylko ty czy twoja mama), to faktycznie bym

Re: dyskalkulia

diagnozowac w zasadzie na wlasna reke, ale sa to spore koszty. Zawsze mozesz zapytac w szkole dokad sie udac. Nie licz, ze problem rozwiaza w tydzien! Taki plan pracy to zwykle 2-6miesiecy i przed ewluacja niczego konkretnego nie wywnioskuja. Piszesz, ze nie sprawdzili wiedzy malej. Jakim cudem? Przeciez

Zdjęcia:

dysleksja/inteligencja/autyzm...

, prowadzenie olowka nie powinno mu sprawiac problemu. problem ma jednak z literami. Po 2 latach nauki nie miesci sie w liniach, literom zmienia ksztalt, nie pamieta, jak powinny wygladac prawidlowo, zle je laczy, pisze na niewlasciwej wysokosci albo w odbiciu lustrzanym (litery brzuchate). Liter wielkich

Re: czytanie po raz 1000, wiek 7-8 lat

Moj mlody czytac zaczal sie uczyc 2 lata temu. Ma problemy, nie potrafi przeczytac kazdej czcionki i podejrzewamy dysleksje, ale czyta naprawde sporo. W pierwszym roku, jakos w paziedzrniku zapisalam go do biblioteki (tzn samodzielnie mogl pozyczac, wczesniej pozyczalam ksiazki do czytania mu