359 wyników w czasie 254 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Kino jest z natury rzeczy rozrywką dla mas

A co to jest rozrywkowy film? I dlaczego nawet? -- almetyna.blox.pl Skromnie przypominam: - Wielką jesteś Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co "ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek)

Re: Co sądzicie o inicjatywie Raczka o "nagrodzie

Śpieszę nadrobić poważne zaniedbanie, jakie nastąpiło w tym wątku. Otóż nie może być tak, żeby tam, gdzie mówi się o filmie polskim nikt nie wspomniał o arcydziele kinemtografii polskiej, a nawet światowej, czyli o Ziemi obiecanej Andrzeja Wajdy. -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być

Re: Nie jestem wprawdzie słoniem, żółwiem

czy inną nieboszczką ośmiornicą, ale na razie wychodzi na moje. Otóż przy wszystkich meczach oprócz wczorajszego PL-RU nie miałam żadnych preferencji i wyszło na moje. A co do tego najgłówniejszego - bardzo chciałam, żeby był remis. I był. A nie mogłabyś chcieć, żebyśmy wygrali? Chociaż raz

Re: Ryju, btw > co masz przeciwko gejom?

zapijaczony_ryj napisał: Dla mnie to niech się kochają jak chcą i w co chcą, byle nie publicznie! To znaczy konkretnie czego para homoseksualna publicznie czynić nie może? A para heteroseksualna? -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: To

Re: Wątek o miłości.

A co to jest takiego www.se.pl? Czy już teraz na FzD wszystkie rewelacje z każdego ścieku będziemy roztrząsać? -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: To

Zdjęcia:

Re: Flozoficznie będzie nr1

. -- almetyna.blox.pl Skromnie przypominam: - Wielką jesteś Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co "ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek)

Re: Zamach był...

Na tym nie koniec Dupetku. Dalej na nas polują... Zawwzięte jak słonie afrykańskie. Wyboraź Ty sobie że: Jakoś przetrwałem noc i dotrwałem do świtu, chociaż spałem niespokojnie. Po obudzeniu się pierwsze, co sprawdziłem to to czy nie mam nóg skrępowanych kołdrą i czy poduszka jest pod głową a

Zamach był... (początek wątku)

.Jeszcze nie ochłonąłem, jeszcze czuję w nozdrzach zapach helu.. A było tak…. W dniu wczorajszym rozpędzony furgon próbował mnie staranować specjalnie do tego celu przygotowanym hakiem. Był biały i naprawdę przerażający. Kątem oka ujrzałem jak rusza tyłem z miejsca parkingowego i mierzy w

Re: Biedaczysko... 21 lat - co najmniej

, ale czynienie porownań z koczującymi biedakami jest tyleż populistyczne, co niebezpieczne. Łatwo zatrzymac się można przy ciemnym lochu z kulą u nogi. A to nie dotkliwie ciężkie warunki bytowania, a pozbawienie wolności jest karą wymierzoną przez sąd. -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może

Re: Biedaczysko... 21 lat - co najmniej

suchym chlebie i wodzie, a jeszcze lepiej rzucić psom na pożarcie. -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek) wwwtrembil.blox.pl/html

Re: Co dzisiaj i jutro warto przeczytać

. -- almetyna.blox.pl Skromnie przypominam: - Wielką jesteś Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co "ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek)

Re: Co dzisiaj i jutro warto przeczytać

A ja nie pod wływem lektury, ale okoliczności czegoś się dowiedziałam. Dostałam cynk od przyjaciółki, która jest terapeutką, ale nietutejszą, więc sugestia była zdalna i zastrzeżona wieloma znakami zapytania, że ktoś (za stary obecnie na cokolwiek) w mojej rodzinie ma być może Aspergera. Ja

Re: A ja bicia żadnego nie zoczyłam

cała ta Stankiewicz, to ta wielka obrona koleżanki dziennikarki bardziej wygląda na solidarność mafijną niż zawodową. -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: To

Re: Jestem przeciwna "związkom partnerskim"

Ja też odniosłam wrażenie, że między mną a Tą właściwie sporu nie ma i starałam sie to pokazać w swej odpowiedzi. Pytasz: Co Państwu / urzędom do tego, jak ludzie chcą sobie ułożyć życie i jakich praw (w znaczeniu kodeksu cywilnego) chcą sobie wzajemnie udzielić ? - państwu do tego nic, ale to

Re: Jestem przeciwna "związkom partnerskim"

Damo, myślisz, że urzędnicy będą latali i przerabiali? - Chyba nie zrozumiałaś sensu tego, co napisałam. Ale nie umiem lepiej wytłumaczyć. Ja myślę, że jest to dobre wyjście dla tych par hetero, które a ja myślę, że cichy ślub cywilny spełni tę samą rolę. A jestem pewna, że jesli rodzina

Re: O spaniu będzie...

A ja nie tyle o spaniu, co o regularnym sypianiu mam opowiastkę. Gdy byłam młodą "przyszłą mamą", czyli w zaawansowanej dość mocno ciąży, wyciągnął mnie mąż mój na film "Pat Garret i Billy Kid", głównie dla pięknych ballad Boba Dylana. Jeszcze światła dobrze nie przygasły, napisy początkowe nie