359 wyników w czasie 200 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: A ja juz nie palę i kawy też nie piję

Oczywizda, że nie tylko Ty. Z tym, że ja kawę pijam nadal. I o dziwo - da się wypić kawę bez papierosa, co kiedyś wydawało mi się niemożliwe. -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: To

Re: Jak widzę przygłupa co w TV bez żenady

ave.duce napisała: > Czy dobrze zrozumiałam: nieznajomość trygonometrii sprawia, że nie mam podstawy Ja, Szefowo Najdroższa, uważam, że mimo nieznajomości trygonometrii podstawy masz, a nawet posiadasz. Ale gdybyś znała trygonometrię, to dopiero podstawy Twoje byłyby ogromne

Matury i ta nieszczęsna matematyka (początek wątku)

wszystkie stacje radiowe, to myślę sobie, że to, co napisałam wyżej, wiele wyjaśnia. -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek) wwwtrembil.blox.pl/html

Re: Ale o co chodzi?

, kiedy po raz setny przeganiają ją po twardym bruku, a setne dziecko dźga ją paluchem, by sprawdzić czy jest prawdziwa. -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: To

Ryju, bardzo proszę, wytłumacz mi!

Wybacz, zle porównywanie niemowlęcia ludzkiego do owieczki uważam za zwyczajne przegięcie Proszę, wytłumacz mi, bo nijak nie mogę zrozumieć czemu porównanie dręczenia owieczki do dręczenia niemowlęcia uważasz za przegięcie? Bo przecież Płoniekocica właśnie takie porównanie uczyniła, a nie

Zdjęcia:

Re: Tak mi przyszło do głowy a propos dupy misia

> Ja przez ułamek sekundy widziałam jako dziecko moich rodziców i to był o ten j > eden raz za dużo. Co innego jako dziecko, a co innego jak dorosły, czy nawet podrostek, który już ma jakieś pojęcie o wyobrażeniu. Choć w ogóle jest coś takiego, że dzieci, nawet najbardziej wyzwolone

Re: Tak wewogle - to o co z tym Katyniem chodzi

? -- almetyna.blox.pl Skromnie przypominam: - Wielką jesteś Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co "ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek)

Re: Oto co mi się wyświetla z Twojego linku :

ta napisała: > "Pani Piotrusiu"...brakuje na waciki i fajki ? Ponieważ to aluzja do mojej recenzji, chcę zwrócić uwagę, że pisałam tylko o postaci, jaka wyłania się z kart książki: A co do samej Marii Czubaszek, jaka ona mi się po lekturze wydała? Jakbym miała najkrócej określić, to bym

Re: Zaraz, zaraz

"Czubaszek jak Czubaszek" - no właśnie! Czemu właściwie tu się tak tą Czubaszek zajmujemy, jakby była jaką Królową Miłościwie nam Panującą? Zapowiadała się pogaduła o książce lekkiej, łatwej i przyjemnej, bo i na nic więcej żywej treści nie ma, a tu proszę.... Jak to w dobrym towarzystwie nigdy

Re: Było sobie kino, nawet dwa, ostała się Plaz

To ogólna tendencja - stare kina upadają wypierane przez większe i nowocześniejsze. W sumie jeśli w rezultacie nie zmniejsza sie oferta, a poprawiają warunki do oglądania, to nie ma czego żałować. Ale rozumiem, że można żałować starych kin, bo człowiek sentymentalny jest i różne mu sie wspominki z

O co chodzi z tym zgadzaniem?

krótkie pytanie: dlaczego ci ludzie kłamią? Odpowiedzi jest pewnie mnóstwo, a pytań jeszcze więcej. Po pierwsze, czy ci ludzie rzeczywiście kłamią? (Uważam, że niekoniecznie). Po drugie, czy jeśli kłamią, to sobie z tego zdają sprawę? (Zupełnie bezmyślnie mówią co mówią, nie wiedząc nawet czy

Re: Kłamczuchy

A czy ja mogę spytać o jakich programach rozmawiacie? Jakoś czytam od początku ten wątek i nie bardzo rozumiem... -- almetyna.blox.pl Skromnie przypominam: - Wielką jesteś Artystką, Almetyno. - rzekła Dama, co "ma - jak

Re: Co zrobić Pałacem Kultury i Nauki?

następnym krokiem, w Warszawie może być MDM, itd. w linku do - Krótki przewodnik po architekturze socrealistycznej w Polsce dr Maria Strelbicka. Pozdrawiam. Witek "Attyka pas muru w postaci balustrady, ścianki czy rzędu sterczyn, zbudowany ponad gzymsem budowli. Attyka wieńczy budynek, zasłania dach

Re: I co? Na nic pilnowanie nazewnictwa. Obama,

Ameryce, bo jeszcze wygramy i co wtedy? -- "Dama ma - jak zwykle rację. I nie może być inaczej, skoro jest Damą." (aut.: ToJaJurek) wwwtrembil.blox.pl/html